17.4 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024

91-latek przez pomyłkę otrzymał podwójną dawkę szczepionki przeciw Covid-19.

Zobacz koniecznie

Jeden z mężczyzn z Ohio otrzymał przez pomyłkę podwójną dawkę szczepionki przeciw Covid-19. „Ktoś podał mu 2 szczepionki Moderna w ciągu 4 godzin od siebie i dostał niewydolności oddechowej”. Mężczyzna dochodzi do siebie. 

 

 

ZOBACZ TAKŻE: Książka „W pustyni i w puszczy” niewłaściwa dla dzieci? Przedstawiciel Lewicy: „jest rasistowska”

 

 

91-letni pacjent z Ohio padł ofiarą przeraźliwej pomyłki. W ośrodku rehabilitacyjnym, do którego przewieziono mężczyznę po zaszczepieniu dawką szczepionki Moderna, mężczyźnie prawdopodobnie w wyniku pomyłki podano drugą dawkę. „Ktoś podał mu 2 szczepionki Moderna w ciągu 4 godzin od siebie i dostał niewydolności oddechowej. Przez pomyłkę podano mu szczepionkę innej osoby ” – te słowa córki pacjenta możemy przeczytać na portalu o2.pl.

 

 

ZOBACZ TAKŻE: „Dziecko już zakopane, od dzisiaj się nie znamy”. Słaby żart 15-latki naśladującej trend z TikToka

 

 

To nie był pierwszy raz, kiedy starszy mężczyzna szczepił się przeciwko wirusowi Covid-19. Pierwszy raz ze szczepionką senior miał do czynienia już w styczniu bieżącego roku. Wtedy cały proces przebiegł bez większych niespodzianek czy ubytków na zdrowiu pacjenta. Drugi raz mężczyznę zaszczepiono 25 lutego, gdzie kolejną dawkę szczepionki otrzymał w Butler County Fairgrounds. Tak jak wspomniała córka pokrzywdzonego pacjenta, prawdopodobnie jedna z dawek szczepionki trafić miała do innego pacjenta i w wyniku zamieszania wśród personelu placówki, doszło do tej niespodziwanej pomyłki. Cała sprawa trafiła pod oko specjalistów, którzy są w trakcie śledztwa. Ma ono na celu przybliżyć okoliczności i powód tej poważnej pomyłki. Szczepienia w tym czasie przeprowadzała w placówce straż pożarna z Hamilton.

 

 

ZOBACZ TAKŻE: Historyczna pielgrzymka papieża Franciszka do Iraku. Przed nim nie był tam żaden papież [WIDEO]

 

 

 

Źródła:

o2.pl.

Foto.: gminakamienicapolska.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze