4.2 C
Warszawa
niedziela, 21 kwietnia, 2024

Atak w supermarkecie! Niestety jest dużo ofiar [WIDEO/FOTO]

Zobacz koniecznie

Niestety doszło do kolejnej dramatycznej sytuacji wywołanej celowym działaniem. Tym razem mieliśmy do czynienia z atakiem przeprowadzonym na terenie supermarketu w Boulder na terytorium stanu Kolorado. Jak wiadomo, to niestety kolejna już krwawa strzelanina w Stanach Zjednoczonych.

 

Do strzelaniny doszło w jednym ze sklepów około godz. 15 czasu lokalnego. Zaatakowany supermarket należy do sieci King Soopers. Do Polski informacje o krwawym ataku dotarły koło północy czasu polskiego.

 

Niestety w wyniku tego okrutnego czynu ucierpiało wiele osób. Zginęło bowiem dziesięć osób, a dodatkowo spora liczba ludzi odniosła obrażenia. Niestety stan niektórych ma być oceniany przez lekarzy jaki ciężki. Wśród ofiar śmiertelnych znalazł się również 51-letni funkcjonariusz Eric Talley, który interweniując dotarł na miejsce strzelaniny jako pierwszy według medialnych przekazów. Poniżej znajduje się jego fotografia.

 

Obrażenia odniósł również sprawca ataku. Miał on z obrażeniami zostać wyprowadzony przez funkcjonariuszy i zatrzymany. Na ten moment nie ma zbyt wielu informacji dotyczących tego jakimi motywami mógł on się kierować dokonując tego wstrząsającego aktu, który poskutkował żałobą wielu rodzin.

 

Kilka dni wcześniej doszło do innego ataku w USA. O nim mogą Państwo przeczytać więcej TUTAJ.

 

 

 

 

 

 

Źródło: CNN ; RMF24.pl ; Twitter

Fot.: Twitter/@ians_india ; Facebook

Zobacz więcej

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze