19.6 C
Warszawa
poniedziałek, 25 września, 2023

Brzozowski na Eurowizji. Mocne słowa specjalistki: „to naprawdę kiepski wybór”

Zobacz koniecznie

Znana specjalistka od emisji głosu Elżbieta Zapendowska słynie z nieco sceptycznych komentarzy. Nie inaczej było i tym razem. Podczas rozmowy z „Faktem” ostro oceniła wybór reprezentanta Polski na Konkursie Piosenki Eurowizji, Rafała Brzozowskiego oraz utworu, jaki wykona. – To naprawdę kiepski wybór – skomentowała.

 

Eurowizja została w tym roku zaplanowana na drugą połowę maja. Niedawno dowiedzieliśmy się, kto będzie przedstawicielem Polski. Wybór padł na piosenkarza i prezentera Rafała Brzozowskiego, który wykona w Rotterdamie piosenkę „The Ride”, o czym pisaliśmy kilka dni temu na naszym portalu. Decyzja na pewno była sporym zaskoczeniem i wywołała mieszane uczucia wśród internautów. Jedni są zadowoleni, że śpiewać będzie on sam, inni z kolei wyrażają nieco mniej entuzjazmu i się z tym nie kryją. I właśnie w tej drugiej grupie znalazła się ekspertka Elżbieta Zapendowska, według której z tym reprezentantem nie uda nam się nic osiągnąć.

 

ZOBACZ TEŻ: Kolejne kraje wstrzymują szczepienia preparatem firmy AstraZeneca

 

Muzyka, którą reprezentuje Rafał Brzozowski, to po prostu nie jest dobra muzyka. On wygląda na sympatycznego chłopaka, ale nie każdy sympatyczny chłopak powinien śpiewać. Przyznam szczerze, że mało mnie obchodzi jego kariera, ale uważam, że to naprawdę kiepski wybór – powiedziała Zapendowska. Jak dodała specjalistka, nie widzi ona żadnych szans, aby artysta przeszedł do finału popularnego Konkursu Piosenki Eurowizji.

 

Rafał Brzozowski od kilku lat prowadzi różne programy telewizyjne a także duże eventy. Ma na swoim koncie kilka singli.

 

Mamy nadzieję, że dobrze mu pójdzie i trzymamy kciuki.

 

ZOBACZ TEŻ: Schowali się pod drzewem, uderzył w nich piorun. Jest dramatyczne nagranie [WIDEO]

 

Źródła: o2.pl

Fot.: Flickr

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze