-3.8 C
Warszawa
sobota, 9 grudnia, 2023

Dzik zaatakował kobiety. Miał ochotę na popcorn [FOTO]

Zobacz koniecznie

Pewne dwie kobiety w środę po południu postanowiły spędzić razem czas w poznańskim Lesie Dębińskim. Niestety, ich sielanka nie trwała zbyt długo, gdyż już po chwili ujrzały dzika, który niebezpiecznie się do nich zbliżał.

 

Przestraszone kobiety nie czekały wobec tego ani chwili dłużej i szybko zaalarmowały straż miejską. Mundurowi otrzymali zgłoszenie o domniemanym ataku przez zwierzę. Wkrótce jednak wyszło na jaw, że nie taki dzik straszny jak go malują – stworzenie wcale nie zamierzało ich skrzywdzić. Było tylko głodne i miało ochotę spróbować… popcornu.

 

ZOBACZ TEŻ: Konferencja ministra zdrowia. Znamy nowe decyzje rządu dotyczące obostrzeń [WIDEO]

 

Niedługo później funkcjonariusze przybyli na miejsce zdarzenia. Odnaleźli tam dwie młode zatrwożone kobiety, które trwały w bezruchu na ławce. Wokół nie było jednak ani śladu dzika.

 

Po chwili poszukiwań udało się i patrol dotarł na miejsce. A tam zastał dwie przerażone i roztrzęsione kobiety stojące na ławce. Po krótkiej rozmowie i sprawdzeniu okolicy okazało się, że dzika nie ma już w pobliżu i mogą zejść z ławki. Okazał się, że dzik był przyczajony w krzakach i jak tylko kobiety zeszły z ławki zaatakował ponownie

– napisali na Facebooku mundurowi.

 

Wkrótce okazało się, że zwierzę nie było na szczęście roszczeniowo nastawione i nie chciało wyrządzić nikomu krzywdy. Zjawiło się tam, ponieważ przyciągnął je zapach popcornu, który wtedy jadły kobiety.

 

Podczas gdy dzik znów zaczął podchodzić bliżej, funkcjonariusze straży miejskiej sprawnie go odstraszyli. Wtedy kobiety już bez przeszkód mogły zejść na grunt.

 

ZOBACZ TEŻ: Dramatyczne nagranie z uczelni! Nie żyją studenci [WIDEO]

 

Źródła: o2.pl, Facebook/Straż Miejska Miasta Poznania

Fot.: Pixabay

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze