-3.8 C
Warszawa
sobota, 9 grudnia, 2023

Kaczyński zaszczepił się przeciw Covid-19. Jak się obecnie czuje?

Zobacz koniecznie

Jarosław Kaczyński długo zapowiadał, iż pragnie zaszczepić się przeciwko wirusowi Covid-19. Jak zapowiedział tak i uczynił. Informację o tym, że prezes PIS jest już po pierwszej dawce szczepionki przekazał wicerzecznik partii poseł Radosław Fogiel w programie Wirtualnej Polski – „Tłit”.

 

 

ZOBACZ TAKŻE: Sędzia znieważył prezydenta Dudę. Teraz liczy się z konsekwencjami

 

 

„Prezes zgodnie z zapowiedziami czekał na termin, zapisał się i jest po pierwszej dawce szczepienia – przekazał wicerzecznik PiS Radosław Fogiel w rozmowie z Michałem Wróblewskim w programie „Tłit” Wirtualnej Polski” – dowiadujemy się z portalu o2.pl. Prezes Prawa i Sprawiedliwości czuje się dobrze po przyjęciu preparatu oraz nie skrarży się na żadne dolegliwości. Nie podano jednak nazwy szczepionki, którą zaszczepiono Jarosława Kaczyńskiego.

 

 

 

Niektórzy z polityków postanawiają zaszczepić się przed kamerami. Z tej opcji jednak nie skorzystał Jarosław Kaczyński. O decyzji prezesa wypowiedział się Radosław Fogiel. „Należy się cieszyć, że coraz więcej osób zdecydowało się zaszczepić. Sporo polityków szczepiło się przed kamerami. Nie należy się jednak narażać na oskarżenia, że politycy wchodzą przed swoją kolejkę. Jeżeli chodzi o Jarosław Kaczyńskiego, to jest to związane z tym, jak on postrzega politykę. Na pewno uważał, że są lepsze osoby do promowania” – czytamy w dalszej części artykułu na portalu o2.pl.

 

 

ZOBACZ TAKŻE: PILNE! Alarmujące wieści dotyczące kolejnych zakażeń w Polsce!

 

 

Wokół tematu szczepionek jest naprawdę głośno. Ta opcja ma wielu zwolenników, ale i rzeszę przeciwników. Sporo osób zostało wręcz zmuszonych do przyjęcia preparatu, ze względu na swoją profesję. Jakie są wasze doświadczenia ze szczepionkami? Planujecie się zaszczepić czy już na wstępie jesteście ostrożnie nastawieni do tego tematu?

 

 

 

Źródła:

o2.pl.

Foto.: Flickr.com

 

 

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze