Lech Wałęsa ma poważne problemy ze zdrowiem. Czeka na operację

Były prezydent Polski Lech Wałęsa jest w trakcie oczekiwania na  wymianę baterii w rozruszniku. W ostatnim czasie media donoszą, że stan mężczyzny znaczenie się pogorszył. Wszystko za sprawą pęknięcia drutu w sercu. 

 

 

ZOBACZ TAKŻE: Szokująca prawda na temat próby porwania w Białymstoku. Wyszły na jaw nowe informacje

 

 

Lech Wałęsa już od dawna walczy z poważną chorobą serca. Co kilka lat dla stabilizacji swojej kondycji zdrowotnej były prezydent musi przechodzić operację wymiany baterii w rozruszniku serca. Stymulator, który służy Wałęsie w stabilizacji swojego stanu zdrowia otrzymał już w 2008 roku. Miało to miejsce w Klinice Kardiochirurgii Methodist Debakey Heart Center w Houston w Teksasie. W obecnym czasie Lech Wałęsa jest w trakcie oczekiwania na operację. Na jego nieszczęście pojawiły się spore komplikacje, które znacznie utrudnią przeprowadzenie dalszych etapów leczenia.

 

 

ZOBACZ TAKŻE: Turysta o mały włos nie zginął w Tatrach. Podzielił się w Sieci nagraniem z wypadku [WIDEO]

 

 

„Lekarze ustalają jeszcze termin operacji, bo ona nie będzie taka prosta. Tym bardziej, że pojawił się nieoczekiwany problem, bo z trzech drutów wbitych w serce, jeden drut mi się złamał. I jest to problem. Ja jestem ruchliwy i się złamał w sercu ten drut, nie ma go w sercu” – dowiadujemy się z portalu o2.pl. Polityk odniósł się krótko do swojego stanu zdrowia i stwierdził, że już niczego się nie obawia. „Nie boję się o nie, ja wszystko już wykonałem, wszystkie miejsca, które mi się podobały przerobiłem, zobaczyłem. Zostało mi tylko papiestwo, ale to chyba jest poza moim zasięgiem. Tak, mogę już umierać…” – czytamy w dalszej części artykułu.

 

 

Źródła:

o2.pl

Foto.: Wikimedia.Commons.org

 

 

Komentarze

Komentarze