13 C
Warszawa
wtorek, 27 lutego, 2024

Naćpana kobieta o mało nie doprowadziła do tragedii na drodze [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Do Internetu trafiło nagranie, na którym widać jak białe duże auto porusza się w sposób niezgodny z zasadami ruchu drogowego. Po przebadaniu kobiety kierującej pojazdem okzazało się, że jest pod wpływem środków odurzających. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Posłanka KO jest za dewastacją banerów pro-life. „Gratuluję odważnym” [FOTO]

 

Na jednej z Małopolskich dróg doszło do niebezpiecznej sytuacji na drodze. Jedna z kobiet poruszała się środkiem drogi, równocześnie wykonując niebezpieczne manewry. W środku samochodu znajdowały się dwie kobiety. Kierująca pojazdem kilkakrotnie o mały włos nie zderzyła się z pojazdami z naprzeciwka. W pewnym momencie auto wypadło z drogi. Kierujący pojazdem mężczyzna, jadący za niedpowiedzialną kobietą nagrał całe zajście. Postanowił także wyjść z auta i sprawdzić czy z kierującą pojazdem jest wszystko w porządku. Kiedy zapytał czy jest świadoma czym grozi takie zachowanie na drodze, odpowiedziała że nie obchodzi jej to, że ktoś mógł ucierpieć oraz zaczęła rzucać w kierowcę mięsem.

 

 

ZOBACZ TAKŻE: Kierowca ciężarówki poruszał się autostradą mając we krwi ponad 3 promile

 

 

 

 

Kobieta szybko ruszyła w dalszą trasę, jednak pojechała w stronę, gdzie nie było wyjazdu. Szybko została ujęta przez fukncjonariuszy policji. Testy wykazały, że w organiźmie kobiety znajdują się nieznane substancje. Dużo wskazuje na to, że to naroktyki. Kobiecie grozi 5000 zł grzywny, ograniczenie wolności oraz 2 lata więzienia.

 

 

Źródła:

o2.pl

Foto & Wideo:

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze