12.1 C
Warszawa
sobota, 18 maja, 2024

Nagranie kierowcy podbija sieć. Stado Jeleni wyskoczyło na jazdnię [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Na drodze wojewódzkiej 618 doszło do niespotykanej  na co dzień sytuacji. W pewnym momencie na jezdnię wyskoczyło stado jeleni. Jeden z nich przeskoczył nad samochodami. Pomimo sporego zagrożenia nikt w nawet najmniejszym stopniu nie ucierpiał podczas tej sytuacji. Nagranie wprawia internautów w osłupienie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Rasistowski gest nauczycielki wywołał skandal [WIDEO]

 

Podczas podróży drogą wojewódzką 618, jeden z kierowców był świadkiem wyskoczenia stada jeleni przez jadącym przed nim BMW. Zwierzęta wykazały się dużą sprawnością i zwinnością. Jak widzimy na nagraniu jedno z nich poszybowało w górę przeskakując przeszkodę w formie samochodu. Nagranie szybko trafiło do Internetu i zyskało dużą popularność.

 

 

 

 

Warto wspomnieć, aby w podobnych miejscach jak na nagraniu zachować szczególną ostrożność. Przełom marca i kwietnia jest z pewnością wyjątkowym czasem dla jeleni, gdyż porzucają one wtedy swoje poroża. Stanowi to wyjątkową okazję dla poszukiwaczy. Niestety w wyniku poszukiwań, zwierzęta dość często wpadają w amok i wymiegają na jezdnię. Należy pamiętać o zachowaniu ostrożności w takich przypadkach i stosować się do zasad ruchu drogowego.

 

 

Źródła:

o2.pl.

Foto & Wideo.: You Tube – STOP CHAM

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze