17.4 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024

Napad na bank w Warmińsko-Mazurskiem! Trwa policyjna obława

Zobacz koniecznie

Niepokojące doniesienia napływają dziś z Północno-Wschodniej Polski. Policjanci poszukują obecnie sprawcy napadu na instytucję finansową w Rozogach (powiat szczycieński, województwo warmińsko-mazurskie). Jak wynika ze wstępnych ustaleń, pewien zamaskowany mężczyzna wszedł do placówki i okrutnie zastraszył kobietę pracującą w banku, która w rezultacie wydała mu gotówkę z kasy.

 

ZOBACZ TEŻ: Ogromna wyrwa o średnicy niemal 30 m. Jak bardzo głęboka? [WIDEO]

 

Do wstrząsającego zdarzenia doszło dzisiaj popołudniu, około godziny 15:30.

 

Do placówki bankowej w Rozogach wszedł zamaskowany mężczyzna, który przedmiotem przypominającym broń sterroryzował pracownicę placówki, żądając wydania gotówki

– zawiadomiła sierż. Joanna Manelska z komendy powiatowej w Szczytnie. Jak dodała funkcjonariuszka, jedna z pracownic banku po tym jak mężczyzna ją zaszczuł, przekazała mu pieniądze wybrane z sejfu. Następnie sprawca się wycofał i wraz z łupem oddalił się w bliżej nieokreślonym kierunku.

 

Nie wiadomo jednak na razie, ile dokładnie środków pieniężnych zostało skradzionych z banku. Policjantka oświadczyła jedynie, że jest to w trakcie identyfikacji. Wszystko zostanie starannie sprawdzone.

 

ZOBACZ TEŻ: Dramatyczne nagranie z uczelni! Nie żyją studenci [WIDEO]

 

Na miejsce zdarzenia została już wysłana policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza, technik kryminalistyki, a także przewodnicy z psami tropiącymi. Wszelkie ślady z nagraniami z kamer na czele zostały już zabezpieczone. O sprawie powiadomiono już również jednostki policji w powiecie szczycieńskim oraz pobliskich. Patrole mają przyłączyć się do poszukiwań zbiega i rewidować okoliczne tereny.

 

Trwają czynności, które zmierzają do ustalenia i zatrzymania sprawcy

– mówiła Manelska.

 

Informacja o napadzie na bank wstrząsnęła nie tylko województwem, ale także i całą Polską. Wciąż nie wiadomo, gdzie obecnie może ukrywać się sprawca.

 

Źródła: RMF24.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze