24 C
Warszawa
środa, 19 czerwca, 2024

„Obrzydliwa propaganda”. Gwiazda show-biznesu mocno skrytykowała Andrzeja Piasecznego.

Zobacz koniecznie

W ostatnim czasie Internet obiegła smutna wiadomość o tym, że Andrzej Piaseczny znajduje się w szpitalu z powodu zarażenia Covid-19. Wywołało to dyskusję pomiędzy anty-covidowcami, a osobami postrzegającymi koronawirusa jako realne zagrożenie. Sam muzyk w filmiku przestrzegał swoich fanów przed realnym zagrożeniem. Jedna z gwiazd mocno skrytykowała artystę, nazywając jego filmik „obrzydliwą propagandą”. Do jej słów odniósł się Krzysztof Skiba

 

 

 

Kilka dni temu za sprawą nagrania udostępionego przez Andrzeja Piasecznego w Internecie zrobiło się naprawdę głośno. Muzyk pomimo słabej kondycji postanowił podzielić się ze swoimi obserwatorami jego obecnym stanem. Stwierdził, że zaistniała sytuacja, w której się znalazł go zaskoczyła i niestety musi cały czas być pod opieką lekrzy w szpitalu. „Piasek” miał duże problemy z oddychaniem dlatego był podłączony pod aparaturę tlenową. „Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po 10 dniach chorowania w domu musiałem się znaleźć tutaj”– spuentował wokalista.

 

 

 

Oczywiście muzyk otrzymał dużo wsparcia od swoich fanów, którzy życzyli mu szybkiego powrotu do zdrowia. Pojawiły się także osoby, które skrytykowały zachowanie „Piaska” uznając je za niewiarygodne i nieszczere. Jedną z nich jest polska gwiazda show-biznesu Violetta Kołakowska, która nie kryła oburzenia w związku z opublikowanym przez artystę filmikiem. Nazwała go słabym aktorem, a jego nagranie „obrzydliwą propagandą”. Do słów gwiazdy odniósł się Krzysztof Skiba, który nie krył zażenowania wobec zachowania Kołakowskiej. „To jest szkodliwe, bezmyślne i po prostu głupie. Piasek leży w szpitalu, walczy. Wiemy, że tej choroby nie przechodzi się łatwo, są kłopoty z oddychaniem. (…) Tego typu wpisy są kompletnie bezmyślne”– słowa pochodzą z programu „Newsroom” WP, które przytoczył portal o2.pl.

 

 

Źródła:

o2.pl

Foto.: Wikimedia.Commons.org

Zobacz więcej

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze