28 C
Warszawa
poniedziałek, 22 lipca, 2024

PILNE! Atak na centrum testowania na obecność koronawirusa! [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Temat choroby COVID-19 wywoływanej przez słynny już wirus SARS-CoV-2 oraz kwestie dotyczące tego czy i jak należy walczyć z jego rozprzestrzenianiem się to pole wielu sporów i kontrowersji. Ciężko jednak śledząc dane, bądź obserwując dramatyczne wydarzenia wywoływane przez zatłoczenie w służbie zdrowia wielu krajów podważać fakt, że pandemia koronawirusa jest nadal czymś naprawdę groźnym. Niestety nie pomagają przy tym pewne incydenty i zachowania, które uderzają w osoby oraz podmioty uczestniczące czynnie w walce z pandemią.

 

Do niepokojących wydarzeń doszło jak informują w ostatnich godzinach media na terytorium Niderlandów, a dokładniej w miejscowości Bovenkarspel leżącej na północ od stolicy kraju- Amsterdamu. Nastąpił tam bowiem silny wybuch i jak wiele na to wskazuje, mieliśmy w tym przypadku do czynienia z celowym działaniem.

 

ZOBACZ TEŻ: Te choroby mają związek z większością hospitalizacji zw. na COVID-19. Warto na nie zwrócić uwagę!

 

Holenderskie centrum stanowiło kolejne miejsce odpowiedzialne za przeprowadzanie testów na obecność koronawirusa zostało zaatakowane w dniu dzisiejszym (środa 03.03) ok. godz. 6:50. Stało się to zaraz po otwarciu tegoż centrum.

 

Eksplozja była na tyle silna, że jak podaje portal Rmf24.pl, z okien budynku wyleciały szyby. Na szczęście według medialnych doniesień nikt poważnie nie ucierpiał w wyniku zaistniałej sytuacji.

 

Jak wskazuje holenderska policja prowadząca dochodzenie w tej sprawie, za pewnik śledczy uznają celowe działanie i podłożenie ładunku wybuchowego. Tym samym wyklucza się wersję, według której przyczyną eksplozji mogła by być niesprawnie działająca instalacja gazowa.

 

 

 

Źródło: Rmf24.pl ; Twitter/@maartenedel

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze