12.1 C
Warszawa
sobota, 18 maja, 2024

Piotr Semka w ciężkim stanie w szpitalu. Morawiecki odniósł się do sprawy.

Zobacz koniecznie

W środę media obiegła niepokojąca informacja na temat poważnego zdrowia dziennikarza Piotra Semki. Zaraził się on wirusem Covid-19 i obecnie przebywa w szpitalu pod respiratorem. Jego bliscy poinformowali w mediach o stanie swojego przyjaciela. Do stanu zdrowia mężczyzny odniósł się także sam premier Mateusz Morawiecki. 

 

 

Przed południem w środę 24 marca w Internecie zaczęło pojawiać się wiele wpisów na temat problemów ze zdrowiem redaktora Piotra Semki. Jedną z pierwszych osób, która poinformowała o złym stanie dziennikarza była Magdalena Łysiak. „Prosimy o modlitwy za red. Piotra Semkę, który leży pod respiratorem” – napisała na Twiterze. Temat choroby Semki poruszył także Jacek Łęski, który po pewnym czasie zdecydował się usunąć swój wpis.

 

 

ZOBACZ TAKŻE: Ważny apel do proboszczów parafii. Dotyczy m.in. limitu wiernych w kościołach

 

 

Mateusz Morawiecki także postanowił podzielić się tą informacją w mediach równocześnie wyrażając wielki szacunek wobec Piotra Semki. Nazwał go w swoim wpisie „jednym z najwybitniejszych dziennikarzy politycznych w Polsce”. „Koronawirus daje nam każdego dnia dowody, że jest bardzo groźny i nikt z nas nie powinien go lekceważyć. Właśnie dotarła do mnie informacja o tym, że pod respirator trafił jeden z najwybitniejszych dziennikarzy politycznych w Polsce, red. Piotr Semka. Panu Redaktorowi życzę dużo siły w Jego walce i przyłączam się do modlitwy, którą w intencji Jego zdrowia prowadzą Przyjaciele. Państwa również do tego zachęcam. Dbajmy o siebie i naszych bliskich i udzielajmy każdego możliwego wsparcia tym, którzy walczą o swoje zdrowie i życie” – wpis premiera przytoczył w swoim artykule portal informacyjny o2.pl.

 

 

ZOBACZ TAKŻE: „Obrzydliwa propaganda”. Gwiazda show-biznesu mocno skrytykowała Andrzeja Piasecznego.

 

 

Źródła:

o2.pl

Foto.: flickr.com

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze