27 C
Warszawa
środa, 17 lipca, 2024

Poruszała się na wózku inwalidzkim drogą szybkiego ruchu. [WIDEO]

Zobacz koniecznie

W ubiegły czwartek policjanci z województwa kujawsko-pomorskiego byli świadkami niebezpiecznej sytuacji. Drogą ekspresową S5 przemieszczała się kobieta na elektronicznym wózku inwalidzkim. Policja, która musiała interweniować upubliczniła w Sieci nagranie z całego zajścia.

 

 

ZOBACZ TAKŻE: Odkrył, że Covid-19 nie stanowi dużego zagrożenia dla dzieci. Wybuchł skandal

 

 

W czwartek w okolicach godziny 14:30 policja drogówki ze Żnina otrzymała dość nietypowe i zarazem niepokojące zgłoszenie. Drogą szybkiego ruchu przemieszczała się kobieta z niepełnosprawnością. Tym samym stworzyła ona realne zagrożenie dla siebie jak i dla pozostałych uczestników ruchu drogowego. Dzięki szybkiej interwencji policji, kobietę udało się bezpiecznie usnuąć z jezdni. Na nagraniu pochodzącym z kamer radiowozu, możemy zauważyć, że chwilę wcześniej kobietę minęły dwa potężne samochody cieżarowe.

 

 

 

 

 

 

Należy pamiętać, że podobne sytuacje stwarzają w ruchu drogowym olbrzymie niebezpieczeństwo. Osobę poruszającą się za pomocą wózka inwalidzkiego traktuje się identycznie jak osobę pieszą. Niedozwolonym więc jest poruszanie się w ruchu drogowym jak na powyższym filmie.

 

 

Źródła:

www.wprost.pl

Foto & Wideo.: YouTube – Niezależny Serwis Wiadomości

 

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze