17.4 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024

Rafał Trzaskowski w szpitalu. Wcześniej informował o zakażeniu koronawirusem

Zobacz koniecznie

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski przebywa obecnie w szpitalu. Poinformował o tym w dniu dzisiejszym za pośrednictwem mediów społecznościowych. Przypomnijmy, w połowie marca pisaliśmy o tym, że polityk ogłosił, iż jest zakażony koronawirusem. Czy teraz jego stan zdrowia się pogorszył?

 

Kilkanaście dni temu Rafał Trzaskowski opublikował na Twitterze post o tym, że otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa, w związku z czym pozostał w domu na kwarantannie. Dołączył wówczas do żony i dzieci, u których również wykryto zakażenie wirusem.

 

Dołączyłem do Gosi i dzieci. Chorujemy razem. Uważajcie na siebie! – pisał.

 

ZOBACZ TEŻ: Urządzili sobie nielegalny wyścig. Wszystko nagrała policja [WIDEO]

 

Mimo wykrycia zakażenia koronawirusem u prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, nikt inny z zarządu miasta nie został skierowany na kwarantannę – zawiadomiła rzeczniczka ratusza Karolina Gałecka. Dodała także, że zebrania osób rządzących miastem stołecznym są przeprowadzane w formie zdalnej, zatem każdy przebywa w innym miejscu. Do urzędu chodzą oni na przemian, co tydzień pracując na home office.

 

Dotychczas nie podano żadnego komunikatu o pogorszeniu się stanu zdrowia prezydenta Warszawy. Aż do dzisiejszego dnia, kiedy to Rafał Trzaskowski opublikował na swoim profilu na Twitterze, że przebywa obecnie pod opieką lekarzy i pielęgniarek.

 

Trzymajcie kciuki i za kilka dni mam nadzieję wracam do pracy. Uważajcie na siebie – dodał Trzaskowski.

 

 

Pod postem prezydenta Warszawy pojawiło się mnóstwo życzeń zdrowia i słów wsparcia. Pocieszające komentarze napisali m.in. Krzysztof Śmiszek, Szymon Hołownia, Joanna Mucha, Łukasz Kohut, a także inne osoby.

 

ZOBACZ TEŻ: „Nie chuliganić na ulicach”. Pawłowicz twardo o obowiązkowej służbie wojskowej

 

Źródło: TVP Info, Twitter

Fot.: Wikimedia Commons

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze