0.7 C
Warszawa
środa, 7 grudnia, 2022

Schowali się pod drzewem, uderzył w nich piorun. Jest dramatyczne nagranie [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Czterech ogrodników z Indii schroniło się przed burzą pod jednym z drzew. Niestety nie pomyśleli o zachowaniu ostrożności i po chwili trafił w nich piorun. Cała sytuacja została zarejestrowana przez miejscowe kamery monitoringu. Wszyscy w stanie ciężkim zostali przewiezieni do szpitala, gdzie jeden z nich zmarł wczoraj wieczorem.

 

ZOBACZ TEŻ: Białoruś zaproponowała kontrowersyjny utwór na Eurowizję. Wychwala rządy Łukaszenki

 

Zgodnie z doniesieniami polsatnews.pl, dramat miał miejsce w piątek popołudniu mieście Gurugram nieopodal stolicy kraju, New Delhi.

 

Ogrodnicy, którzy pracowali na zamkniętym osiedlu, uciekając przed burzą schowali się pod pobliskim drzewem. Niestety zapomnieli o tym, że jest to bardzo niebezpieczne. Nie mieli szczęścia, gdyż już kilka sekund później uderzył w nie piorun, w efekcie czego mężczyźni po chwili osunęli się na ziemię.

 

 

Wszyscy w ciężkim stanie zostali przetransportowani do lokalnego szpitala. Jeden z poszkodowanych niestety zmarł w piątkowy wieczór.

 

W trakcie burzy należy zachować wszelkie środki ostrożności i pamiętać o tym, aby pod żadnym pozorem nie chować się pod drzewa, słupy czy lampy. Skutki mogą być naprawdę tragiczne.

 

ZOBACZ TEŻ: Tragiczny wypadek w województwie dolnośląskim! Są ofiary śmiertelne

 

Źródła: niezalezna.pl, Twitter

Fot.: Pixabay

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze