20.3 C
Warszawa
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Ta owca wzbudziła sensacje w mediach! Musiała nosić 35 kg wełny. [WIDEO]

Zobacz koniecznie

W Australii odnaleziono owcę, która swoim wyglądem potrafiłaby zaskoczyć nie jednego pasterza. Nosiła ona na sobie, aż 35 kg wełny, czym szybko zdobyła rozgłos. 

 

 

Owca o nietypowym wyglądzie bardzo szybko zdobyła sobie rzeszę sympatyków. Odnaleziona została ok. 60 km od Melbourne. Jej wybawiciele uważają, że wyjątkowy zwierzak żył dotychczas na wolności kilka lat. Zaniedbaną owieczką szybko zajęli się wolontariusze z Edgar’s Mission Farm Sanctuary. Odnaleziona owieczka otrzymała imię Baarack. W Internecie krązy filmik z metamorfozy zwierzęcia, która z pewnością finalnie przyniosła mu dużą ulgę.

 

 

 

 

Po wykonaniu metamorfozy okazało się, że zwierzę miało niedowagę. Ciągle rosnąca wełna zakrywała te niedoskonałości i utrudniała owcy widzenie. Owca powinna być strzyżona conajmniej raz do roku, gdyż w przeciwnym wypadku szybko się rozrasta i staje się niepotrzebnym ciężarem. Obecna opiekunka Baaracka Kyle Behrend uważa, że zwierzę miało już kiedyś właściciela o czym świadczy ślad po kolczyku w uchu. Z pewnością Baarack znajduje się teraz w nowym lepszym miejscu.

 

Źródła:

rmf24.pl

Foto & Wideo: YouTube

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze