26.1 C
Warszawa
środa, 17 lipca, 2024

To nagranie wywołało poruszenie! Cudowny widok nad Rzymem? Sprawie ma przyglądać się Watykan [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Od zamierzchłych czasów ludzie starają się dostrzegać obecność Boga w swoim życiu oraz interwencje sił wyższych przy okazji różnych problemów osobistych, a także społecznych czy globalnych. Niejednokrotnie więc też, wiele osób zarówno przed wiekami, jak i w obecnych czasach zwraca uwagę na sytuacje mające znamiona cudu czy zjawiska paranormalne, gdyż za ponadczasowe należy uznać to jak bardzo są one intrygujące dla człowieka. Wiele osób wierzących stara się również dostrzegać pomoc Boga oraz ukazywanie jego obecności podczas pandemii koronawirusa.

 

Spore poruszenie w niektórych środowiskach wywołało nagranie zarejestrowane podczas pamiętnej modlitwy oraz przemowy Papieża Franciszka przy cudownym Krzyżu i Ikonie na opustoszałym Placu Świętego Piotra w Watykanie. Działo się to w dniu 27 marca ubiegłego roku. Franciszek błogosławił wówczas całemu światu i modlił się przed Najświętszym Sakramentem o ustąpienie pandemii koronawirusa.

 

Rzeczywiście… jak pokazały dane z kolejnych dni, po tym obserwowanym przez cały świat wydarzeniu w Rzymie, dało się dostrzec poprawę w walce z umieralnością pacjentów zarażonych wirusem SARS-CoV-2 w Italii, która przy pierwszej fali epidemii szczególnie dotkliwie odczuła rozprzestrzenianie się patogenu oraz zatłoczenie w służbie zdrowia.

 

Podczas transmisji wydarzeń na Placu Świętego Piotra zwrócono jednak uwagę na jeszcze jedną nietypową sytuację. Choć w Polsce nie mówiło się o tym nadzwyczaj dużo, to jednak w wielu włoskich rodzinach sprawa przykuła uwagę. Niektórzy więc wprost określili ten widok ukazaniem się Najświętszej Maryi Panny.

 

Oczywiście takie sytuacje należy wyjaśniać w sposób roztropny i rzetelny. Jednakże według naszych ustaleń, rzeczywiście odpowiedni ludzie w Watykanie zostali wyznaczeni do zbadania sprawy, tak aby znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące tego co tak naprawdę zobaczyliśmy tego dnia na tle nieba nad Rzymem.

 

 

Źródło: Facebook

Fot.: Pixabay

 

Zobacz więcej

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze