26.2 C
Warszawa
wtorek, 18 czerwca, 2024

To on będzie reprezentował Polskę na Eurowizji? Pojawiają się przecieki [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Na przestrzeni ostatnich kilku lat Polska odniosła wyjątkowy sukces w skierowanym do młodych wokalistów i wokalistek konkursie Eurowizja Junior, bowiem rok po roku najlepszy wynik w ramach tych zmagań wywalczyły reprezentujące nasz kraj Roksana Węgiel oraz Victoria Gabor. Od wielu lat jednak nie udaje nam się osiągnąć sukcesu w słynnej już dorosłej wersji konkursu Eurowizji. Czy w tym roku będzie inaczej? Póki co sporo spekulacji wywołuje kwestia tego kto będzie w imieniu naszej Ojczyzny występował w Rotterdamie, gdzie odbyć ma się 65. Konkurs Piosenki Eurowizji.

 

ZOBACZ TEŻ: Tłumy bawiły się na dyskotece, lekceważąc przy tym wprowadzone obostrzenia. Zobaczcie co uchwyciła kamera! [WIDEO]

 

Wokół Konkursu Piosenki Eurowizji narosło wiele kontrowersji. Nie jest bowiem trudno dojść do wniosku, że wyłanianie zwycięzcy może mieć podtekst polityczny, a dodatkowo często większą rolę od umiejętności wokalnych może w tych zmaganiach wywołać skandalizujący nastrój występu czy zachowanie, bądź ubiór i stylizacja wykonawcy.

 

Wiele wskazuje jednak na to, że Polska nie będzie brnąć w wyścig udziwnień i reprezentantem naszego kraju będzie znany piosenkarz, śpiewający w naszym ojczystym języku i co naprawdę warte uwagi- raczej nie jest on kojarzony z wywoływaniem skandali czy uleganiem wywołującym często niesmak i kontrowersje trendom scenicznym.

 

Jak przekazał portal Plotek.pl, według źródeł bliskich Telewizji Polskiej, to 39-letni Rafał Brzozowski najprawdopodobniej wystąpi w imieniu Polski podczas konkursu w Rotterdamie. Piosenkarz ten jest znany dzięki takim przebojom jak „Tak blisko”, „Za mały świat”, „Magiczne słowa”, „Nie mam nic” czy utworowi „Katrina”, który wykonywał razem ze znanym polskim raperem Liberem.

 

 

Na oficjalne potwierdzenie tego kto będzie reprezentował nasz kraj podczas tegorocznej edycji Konkursu Piosenki Eurowizji musimy poczekać do 12 marca, czyli najbliższego piątku. Wtedy to nazwisko artystki lub artysty zostanie ogłoszone podczas programu „Pytanie na śniadanie” na antenie TVP. Wśród nazwisk innych potencjalnych kandydatek i kandydatów obok Rafała Brzozowskiego wymienia się również m.in. Alicję Szemplinśką oraz Sanah. Zdaniem portalu Plotek.pl, to jednak właśnie 39-letni wokalista znany również z takich programów jak „Koło fortuny”, a także „Jaka to melodia?” ma największe szanse na udział w tym międzynarodowym konkursie.

 

 

Źródło: Plotek.pl ; Eurowizja.org ;  ; YouTube/Eurovision Song Contest

Fot.: YouTube/Eurovision Song Contest

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze