-3.8 C
Warszawa
sobota, 9 grudnia, 2023

Urządzili sobie nielegalny wyścig. Wszystko nagrała policja [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Wielkopolscy mundurowi zatrzymali biorących udział w nielegalnym ulicznym wyścigu kierowców. Traf chciał, że zaczął się on… przed samą kamerą radiowozu. Na nagraniu widać jak mediator „startuje” dwa samochody. Chwilę później policjanci dali o sobie znać, włączając sygnały i podeszli do dwóch uczestników ruchu drogowego. Kierowcy byli pewni, że funkcjonariusze również dołączyli do zlotu. Jednak to nie wszystko. Ustawiali oni także ich radiowóz do następnego wyścigu.

 

ZOBACZ TEŻ: Rząd wprowadzi nowe obostrzenia? Pojawiają się nieoficjalne sygnały

 

Incydent został nagrany w sobotę o godzinie 1:46. Wszystko wydarzyło się przy ul. Cmentarnej w Poznaniu. Jak informuje Polsat News, był to nielegalny zlot połączony z wyścigami.

 

Uczestnicy zlotu nie rozpoznali nieoznakowanego radiowozu policji. Ustawiali nawet ich samochód do kolejnego startu. To dlatego udało się policjantom nagrać to zdarzenie i ukarać sprawców – mówił rzecznik wielkopolskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak w rozmowie z Polsat News.

 

Zatrzymanymi kierowcami byli 20-latkowie – mężczyzna i kobieta. Oboje siedzieli za kierownicami pojazdów marki BMW. Jednej z osób policjanci wypisali mandat w wysokości 220 zł oraz 6 punktów karnych. Podobnie było w przypadku drugiej z nich.

 

 

ZOBACZ TEŻ: Lewandowski został odznaczony przez Andrzeja Dudę. [WIDEO]

 

Źródło: polsatnews.pl, Twitter

Fot.: Pixabay

Zobacz więcej

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze