22 C
Warszawa
wtorek, 16 lipca, 2024

W jednym z polskich miast zawaliła się kamienica. Jest wstrząsające nagranie! [WIDEO]

Zobacz koniecznie

W samym centrum Rybnika doszło do mrożącego krew w żyłach zdarzenia. Kamera monitoringu zarejestrowała moment zawalenia się ściany jednej z czteropiętrowych kamienic. Miejsce zostało przeszukane przez psy, które na szczęście nie wyczuły nikogo leżącego pod gruzami.

 

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w Rybniku przy ul. Jana III Sobieskiego. Zawaliła się tam frontowa ściana remontowanej kamienicy. Na miejsce wysłano służby, a gruzowisko zostało dokładnie przeszukane. Nie znaleziono jednak nikogo pod rumowiskiem.

 

ZOBACZ TEŻ: PILNE! Niepokojąca sytuacja związana z zakażonymi w Polsce! Te doniesienia są alarmujące

 

Prowadzimy działania na miejscu, ale na tę chwilę nie mamy informacji, żeby ktoś mógł być pod gruzami – poinformował oficer prasowy rybnickiej straży pożarnej młodszy brygadier Bogusław Łabędzki podczas akcji.

 

 

Jak podaje rmf24.pl, odrestaurowywany fragment budynku zapadł się w całości (od 3 piętra po parter). Z pobliskich budynków ewakuowano 7 osób.

 

ZOBACZ TEŻ: Polska w pierwszej 10 krajów na świecie pod względem liczby zakażeń! Wyniki są wysoce niepokojące…

 

Według doniesień niektórzy robotnicy byli pijani. Sprawą zaczął zajmować się Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Rybniku oraz prokuratura.

 

Źródło: rmf24.pl, rybnik.com.pl, Facebook

Fot.: Wikimedia Commons

Zobacz więcej

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze