0.6 C
Warszawa
niedziela, 4 grudnia, 2022

Wpompowali mu do ciała powietrze przez odbyt. Umierał kilka dni

Zobacz koniecznie

Do dramatycznego w skutkach zdarzenia doszło w Pilibhit w stanie Uttar Pradesh (północne Indie). Trzech dorosłych mężczyzn wdmuchało do ciała nastoletniego chłopaka ogromną ilość powietrza za pomocą sprężarki. Kilka dni później chłopak zmarł w męczarniach, a sprawcy usłyszeli już zarzut zabójstwa.

 

W ubiegły czwartek, 4 marca w miejscowości Pilibhit w przedsiębiorstwie produkującym ryż wydarzyło się coś bardzo dziwnego, a zarazem strasznego. Sytuacja jest na tyle niewiarygodna, że ciężko znaleźć do niej logiczne wyjaśnienie. Pogrążony w żałobie ojciec ofiary złożył już zeznania na policji. Jak oświadczył, trzech pracowników fizycznych zaatakowało jego dziecko podczas przerwy obiadowej, w zakładzie ich pracy.

 

Amit, Suraj i Kamlesh chwycili go. Dwóch z nich trzymało go za ręce, a trzeci przy pomocy sprężarki pompował powietrze do ciała przez jego odbyt – opowiedział rodzic.

 

ZOBACZ TEŻ: Incydent w Białym Domu. Pies Bidena pogryzł agenta ochrony

 

Po tej sytuacji ofiara w ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala. Narządy wewnętrzne nastolatka były znacznie uszkodzone, z czym niestety nie byli sobie w stanie poradzić lekarze z kolejnych placówek. Chłopak zmarł 6 marca w szpitalu specjalistycznym w Bareilly.

 

Lokalne służby aresztowały już wszystkich trzech sprawców. Jak się później okazało, są to osoby w wieku od 22 do 26 lat. Dwóch z nich oskarżono już o morderstwo. Policja domniemywa, że mężczyźni mogli nie przepadać za ofiarą i zwyczajnie zamierzali wyrządzić jej krzywdę. Drugim scenariuszem jest to, że sprawa miała być jedynie głupim żartem, który niestety okazał się tragiczny w skutkach.

 

ZOBACZ TEŻ: Książka „W pustyni i w puszczy” niewłaściwa dla dzieci? Przedstawiciel Lewicy:”jest rasistowska”

 

Źródło: wprost.pl

Fot.: Pixabay

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze