12.4 C
Warszawa
wtorek, 18 maja, 2021

Wyrzucał śmieci do rzeki w lesie. Policja ukarała go nagraniem [WIDEO]

Przeczytaj koniecznie

Wyrzucanie śmieci w nieodpowiednie miejsca jest kategorycznie zabronione i karane. Grzywna za zaśmiecanie naturalnego terenu wynosi 500 zł. Jeden mężczyzna z  powiatu tczewskiego zapewnie nie przejmuję się bardzo swoją karą. Policjanci postanowili ją zaostrzyć i upublicznili w Internecie jego wybryk. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Ratował zwięrzę i utonął. Szczegóły pogrzebu Lityńskiego

 

„Dzikie wysypiska” są prawdziwą zmorą w naszym kraju. Według opinii wielu osób, kara za wyrzucanie śmieci w nieprzeznaczone do tego miejsca powinna znacznie się zaostrzyć. Obecnie wynosi ona 500 zł. Policja ze Starogradu Gdańskiego postanowiła utrzeć nosa śmieciarzowi i nagranie z jego występku kraży obecnie po Internecie. Mężczyzna był przejazdem i postanowił pozbyć się niepotrzebnych śmieci, nie wiedział jednak, że jest kamerowany. Policjanci szybko namierzyli sprawcę.

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE: Hołownia drwi z Budki. „Cóż ja biedniuteńki mam zrobić?”

 

Nagranie Policji znajduję się na platformie YouTube. Pomimo tego, że sylwetka mężczyzny jest zamazana, policja liczy, że ktoś z jego znajomych dowie się o jego postępowaniu. „Pamiętajmy o tym, że dzikie wysypiska śmieci, na które trafiają zarówno odpady z gospodarstw domowych, materiały budowlane, zużyty sprzęt AGD, jak również podzespoły samochodowe, niosą poważne zagrożenia dla środowiska naturalnego, od pożarów lasów rpocząwszy, a skończywszy na skażeniu gleby czy zagrożeniu dla życia zwierząt.” – słowa Starogrodzkiej policji, przywołuje portal money.pl.

 

 

Źródła:

www.money.pl

Foto % Wideo.: YouTube

Czytaj więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

Najnowsze