6.1 C
Warszawa
środa, 17 kwietnia, 2024

Zaatakowała kierowcę Ubera, bo zwrócił jej uwagę za brak maseczki. Jest nagranie [WIDEO]

Zobacz koniecznie

24-letnia kobieta postanowiła wraz z dwiema koleżankami zamówić Ubera. Po tym, jak kierowca zwrócił jej uwagę za brak maseczki, zaatakowała go. Pasażerka wyszarpnęła telefon komórkowy 32-latkowi, zaczęła na niego kaszleć i go bić. Pod koniec trasy kobieta psiknęła w niego gazem pieprzowym. Na szczęście mężczyzna nagrał cały incydent.

 

ZOBACZ TEŻ: Znamy reprezentanta Polski na Eurowizji 2021. Jest oficjalny klip [WIDEO]

 

Do zdarzenia doszło w San Francisco. Kierowca Ubera udostępnił nagranie z przejazdu w Internecie. Podczas transportu trzech kobiet Subhakar Khadka dostrzegł, że jedna z pasażerek nie ma założonej maseczki na twarzy, dlatego poprosił ją, żeby ją założyła. Na te słowa 24-latka zareagowała agresją. Na początku zaczęła na niego kaszleć. Chwilę później wyrwała mu telefon i okładała go. Kierowca krzyknął, aby kobieta przestała dotykać jego rzeczy. Pasażerka zerwała wtedy maseczkę z twarzy kierowcy Ubera. Rozpoczęła się burza i w końcu wszystkie trzy podróżne opuściły samochód. Jak podaje BBC, policja poinformowała, że jedna z kobiet psiknęła także w mężczyznę gazem pieprzowym.

 

Sprawa została zgłoszona na policję i dzięki nagraniu zatrzymano 24-letnią Malaysię King, którą oskarżono o naruszenie miejskich przepisów dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa. Według doniesień. druga z pasażerek powiedziała, że także zamierza zgłosić się na policję.

 

Źródło: rmf24.pl, Twitter

Fot.: Pixabay

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze