18.8 C
Warszawa
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Znana marka sklepów znika z rynku

Zobacz koniecznie

Jedna z popularnych marek sklepów na dobre znika z rynku. Pomimo tego, że cały proces opóźnił się o rok. Grupa Eurocash w końcu jednak sfinalizowała całą sprawę. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Zmarł ks. Adam Myszkowski. Pobity duchowny nie wybudził się ze śpiączki.

 

Przekształcenie marki zajęło grupie Eurocash więcej niż na początku zakładano. Finalnie wszystko się udało, lecz z rocznym opuźnieniem. Sklepy Mila znikają z rynku i wszystkie zostaną przekształcone w Delikatesy Centrum. W przybliżeniu 190 supermarketów Sieci Mila grupa Eurocash przejęła za kwotę 350 milionów złotych. Proces przemiany sieci Mila w Delikatesy Centrum rozpoczął się w czerwcu 2019 roku. Początkowo cała inicjatywa miała mieć swój finał we wrześniu, jednak zakończyła się pod koniec 2020 roku.

 

ZOBACZ TAKŻE: Ma polsko-włoskie korzenie i może zostać burmistrzem Nowego Jorku! Ogłosił swoją kandydaturę [WIDEO]

 

„W minionym roku sfinalizowaliśmy integrację przejętych we wcześniejszych latach sieci supermarketów z Delikatesami Centrum. Dziś jest to jedna struktura organizacyjna, funkcjonująca pod wspólną marką, w związku z czym możemy teraz skupić się na rozwoju oferty dla konsumentów, transformacji cyfrowej, a także dalszej ekspansji, wspólnie z naszymi klientami, właścicielami niezależnych sklepów detalicznych” – słowa dyrektora finansowego Eurocash przywołał portal o2.pl.

 

ZOBACZ TAKŻE: PILNE! Grozi nam krajowy lockdown! Jest jednak też warunek i szansa na uniknięcie tego scenariusza

 

Pod koniec grudnia 2020 roku w zasięgu grupy Eurocash było 1573 supermarketów ( 967 francyzowych i 606 własnych) 1545 z nich to marka Delikatesy Centrum. Głównym celem grupy Eurocash było rozbudownie marki do 2400 placówek w ciądu 4-5 lat.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wdrapał się na szczyt dźwigu budowy najwyższego wieżowca w UE! Nagranie zapiera dech w piersiach [WIDEO]

 

 

Źródła:

o2.pl

Foto.: wiadomoscihandlowe.pl

 

 

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze