17.4 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024

Tragiczny wypadek w Radziwiłłowie. Auto zdmuchnięte z torów. [WIDEO]

Zobacz koniecznie

W ostatnim czasie w Internecie pojawiło się mrożące krew w żyłach nagranie, na którym jesteśmy świadkami poważnego wypadku. Kierowca przejeżdżając przez jeden z przejazdów kolejowych wjechał wprost na rozpędzony pociąg. 

 

Do przerażającego wypadku doszło 11 maja w Radziwiłłowie Mazowieckim. Kamery zamontowane zaraz przy przejeździe kolejowym zarejestrowały jak jadący pociąg taranuje samochód osobowy.

 

 

Jak widać na zamieszczonym powyżej nagraniu, sprawcą wypadku był kierowca poruszający się samochodem osobowym. Próbował on szybko ominąć zamknięte półrogatki, lecz nie zauważył rozpędzonego pociągu, podążającego z zawrotną prędkością w jego stronę. Siła uderzenia była tak silna, że staranowany samochód wylądował na poboczu.

 

 

Pociąg, który uderzył w nadjeżdżające auto, to Interregio, który zmierzał z Warszawy do Łodzi. Na pokładzie pojazdu znajdowało się 70 pasażerów. W związku z zaistniałą sytuacją podróżnym zapewniono komunikację zastępczą. Pomimo tego, że wypadek wyglądał bardzo groźnie, mężczyźnie z auta udało się przeżyć. Został on przetransportowany do szpitala. Nagranie jest przestrogą dla wszystkich kierowców, którzy często niestosując się do zasad ruchu drogowego, stanowią zagrożenie dla siebie i innych uczestników poruszających się na drodze.

 

 

Źródła:

o2.pl

Foto & Wideo: YouTube – PKP Polskie Linie Kolejowe SA

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze