17.4 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024

Robili selfie. W tym momencie uderzył piorun. Zdjęcie PRZERAŻA!

Zobacz koniecznie

Nastolatkowie robili sobie selfie. Nie spodziewali się jednak, że uderzy w nich piorun. Zdjęcie, które pojawiło się w sieci przeraża!

Prawdopodobieństwo, że podczas burzy uderzy w nas piorun jest dosyć spore, gdyż wynosi 1:15 000. Doświadczyli tego nastolatkowie, którzy robili sobie selfie. W tym właśnie momencie piorun uderzył. Zdjęcie, które obiegło sieć przeraża!

Robili selfie. W tym momencie uderzył piorun. Zdjęcie przeraża!

Nastolatkowie z Wielkiej Brytanii – Rachel, Isobel oraz Andrew Jobson postanowili wybrać się na wycieczkę na swoich rowerach. Po jakimś czasie podczas przejażdżki zaczął padać deszcz. Młodzi ludzie postanowili schować się pod drzewem. W pewnym momencie jednak rozpętała się burza, która pod drzewem niekoniecznie jest bezpieczna. Mimo to nastolatkowie zrobili sobie zdjęcia. Chwilę później w trójkę rodzeństwa uderzył piorun. Z relacji jednej osoby wynika, że usłyszała tylko pisk w uszach, a ramię zdrętwiało tak mocno, że nie mogła się ruszyć. Nastolatkowie padli na ziemie, udo i brzuch mieli poparzone. Szybko jednak zostali przewiezieni do szpitala. Według zagranicznych mediów trójka nastolatków przeżyła i powoli wraca do zdrowia. Nie może jednak zapomnieć tego co się wydarzyło. W Internecie pojawiło się kilka zdjęć z tego zdarzenia. Jedno z nich można zobaczyć tutaj:

Co sądzicie na temat tego zdarzenia? Jesteście przerażeni tym wszystkim co zaszło?

ZOBACZ TAKŻE: SKANDALICZNE słowa wiceprzewodniczącej PE! “Natychmiast zablokować fundusze unijne dla Polski”

ZOBACZ TAKŻE: Rolnik wraz z bydłem porażony piorunem. Zginęły 42 krowy

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze