-3.8 C
Warszawa
sobota, 9 grudnia, 2023

Ale szczęściarz! W loterii Totalizatora Sportowego padła rekordowa wygrana – to niewyobrażalna kwota!

Zobacz koniecznie

Za takie pieniądze można kupić sobie wszystkie zachcianki świata. I to kilka razy. I jeszcze zostanie! Szczęśliwy kupon został wysłany w wojewódzkie śląskim, ale ze względów bezpieczeństwa Totalizator Sportowy ogranicza informowanie o szczegółach.

Główna nagroda w loterii Eurojackpot padła w piątek 13 sierpnia. Mowa o niebotycznej kwocie 45 mln euro, a więc ponad 206 milionach złotych! Szczęście uśmiechnęło się tego dnia także do gracza z Finlandii, gdyż i tam padła najwyższa wygrana. Loteria ma bowiem wymiar międzynarodowy i uczestniczy w niej kilkanaście krajów Europy.

Rekordziście z Polski pogratulował Olgierd Cieslik – prezes Zarządu Totalizatora Sportowego. „Kolejna główna wygrana w loterii Eurojackpot w Polsce!!! Ponad 206 000 000,00 złotych trafi do gracza, który wypełnił i opłacił kupon w woj. Śląskim! Serdeczne gratulacje!” – napisał na Twitterze.

Totalizator Sportowy podaje, że zakład został zawarty metodą „chybił-trafił” w powiecie bieruńsko-lędzińskim. Szczęśliwymi liczbami okazały się: 16, 19, 21, 29 i 36 oraz 1 i 7. Na więcej szczegółów – szczególnie tych geograficznych – nie mamy jednak co liczyć. Chodzi bowiem o względy bezpieczeństwa zwycięzcy.

Dotychczasowy rekord w Eurojackpot wynosił ponad 193 mln zł i padł 10 maja 2019 roku w powiecie piotrkowskim. Była to pierwsza w Polsce główna wygrana w tej loterii. Trzecie miejsce zajmuje kwota 96 mln zł (także wygrana I stopnia), jaka została zdobyta dzięki zakładowi z powiatu pruszkowskiego jesienią roku 2020.

Gratulujemy!

Źródło: Twitter / polsatnews.pl / wpolityce.pl

Fot.: MabelAmber/Pixabay.com

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze