23.7 C
Warszawa
czwartek, 18 lipca, 2024

Bulwersujące zachowanie pasażera Gorzowskiego autobusu. [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Wielu pasażerów zapomina, że  w  środkach transportu miejskiego jest zainstalowany monitoring. Jeden z pasażerów na terenie Gorzowa Wielkopolskiego zaatakował nieznaną kobietę. Całe zajście zarejestrowały kamery. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Posiedzenie ws. rodzinnego kapitału opiekuńczego trwa. 1000 zł. na miesiąc?

 

Do niecodziennego zdarzenia doszło pod koniec lipca na terenie Gorzowa Wielkopolskiego. Podczas podróży jeden z pasażerów uderzył w twarz siedzącą obok kobietę. Następnie mężczyzna jak gdyby nigdy nic wysiadł z pojazdu.

 

 

 

Na podstawie nagrań z monitoringu oraz zeznań pokrzywdzonej kobiety całą sprawą zajęła się policja. W oparciu o działania gorzowskich śledczych, mężczyzna został ujęty przez funkcjonariuszy 10 sierpnia.

 

Obecnie winny 39-latek został zatrzymany i umieszczony w areszcie. Mężczyźnie postawiono zarzut naruszenia nietykalności cielesnej. Jak wynika z podanych źródeł pokrzywdzona kobieta nie znała wcześniej napastnika. On sam przyznaje się do zarzucanych mu czynów. Nie znane są jego motywy, gdyż jak sam przyznaje nie jest w stanie określić z jakiego powodu zachował się w taki, a nie inny sposób.

 

Źródła:

o2.pl

Foto & Wideo – Twitter: Policja Gorzów Wlkp.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze