-2.1 C
Warszawa
środa, 6 grudnia, 2023

Kraśnik: frekwencyjna klapa „Tour de Konstytucja” ze Zbigniewem Hołdysem. Internet nie ma litości!

Zobacz koniecznie

Wydarzenie skierowane do „wszystkich demokratów z udziałem artystów, prawników, osób zaufania społecznego i wolontariuszy” delikatnie mówiąc nie zgromadziło w Kraśniku tłumów. Internauci pozostają bezlitośni drwiąc z kilkuosobowej imprezy zwolenników opozycji, która miała być przecież krokiem na drodze do wydarcia PiS-owi władzy w Polsce.

Na stronie „Tour de Konstytucja” czytamy: „Ten innowacyjny, obywatelski cykl wydarzeń z ideą demokracji i z edukacją obywatelską dociera do dużych miast, ale przede wszystkim do mniejszych miejscowości i wiosek w całej Polsce. Uważamy, że dzisiaj priorytetem dla wszystkich organizacji obywatelskich jest dialog, ale prowadzony na poziomie najmniejszych skupisk ludzkich jak sołectwo, wioska, rodzina, grupa znajomych czy współpracowników”. Słowa o najmniejszych skupiskach ludzkich wzięto chyba jednak zbytnio do serca, gdyż na spotkaniu w lubelskim Kraśniku zjawiło się kilka osób.

„Rynek w Kraśniku. Spotkanie z Hołdysem w ramach Tour de Konstytucja. Ta frekwencja, ta siła” – pisze na Twitterze Magdalena Cirkot, działaczka PiS. To właśnie pod jej twitem użytkownicy sieci pokazali, że w internecie żadna wpadka nie uchodzi na sucho!

„Przyjechali razem, tym samym autobusem” – komentuje użytkownik Sok z cytryny.

„Bardziej tą samą taksówką” – odpowiada mu Dżej.

„Tej siły nic nie zatrzyma” – dworuje RafałDlaPolski5.

„Kurna koniec pisu odcinek 3556” – śmieje się kszescio.

„Jest moc…” – ironizuje Nawrócony.

„Nie pchajcie się tak” – dodaje Aleksandra Struk.

„Nie płoszcie ich. Niech próbują sił na prowincji. Może przypadkiem dowiedzą się czegoś o życiu poza dużymi ośrodkami od tych ~10 osób” – apeluje z kolei Jozin Bazin.

Zbigniew Hołdys jest jednym z organizatorów „Tour de Konstytucja” – imprezy wspieranej m.in. przez takie media jak oko.press czy „Gazeta Wyborcza”.

Źródło: tysol.pl / tour-de-konstytucja.pl / Twitter

Fot.: twitter.com/MCirkot (Magdalena Cirkot)

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze