13 C
Warszawa
wtorek, 27 lutego, 2024

Lewandowska pojawiła się na ulicy. Wszyscy TO zobaczyli

Zobacz koniecznie

Anna Lewandowska na zakupach. Wszyscy to zauważyli!

Jedna z najsłynniejszch trenerek fitness w naszym kraju znowu jest na ustach wszystkich. Żona Roberta Lewandowskiego aktualnie sporo czasu spędza w ich nowej willi na Majorce. Tam postanowiła wybrać się na zakupy wraz z przyjaciółką. Panie od razu zwróciły uwagę wielu przechodniów.

Lewandowscy wakacje spędzają w gronie swoich bliskich znajomych. Nie licząc matek Ani i Roberta, Marii Stachurskiej oraz Iwony Lewandowskiej, a także dwójki pociech, wakacje z Lewymi spędzają także : Zofia Ślotała i Kamil Haidar. Wszystkich sfotografowano podczas rejsu luksusowym jachtem.

Ania Lewandowska po rejsie postanowiła wybrać się na zakupy wraz z przyjaciółką. Panie spędzały czas w luksusowych butikach i eksluzywnych restauracjach, przemieszaczają się żółtym kabrioletem, który od razu przykuł wzrok wielu przechodniów. Mimo, że panie wróciły już z wakacji, to zdjęcia z ich wyjścia dopiero teraz ujrzały światło dzienne.

Ania Lewandowska na zakupy wybrała się w sukience Dolce & Gabbana za 12 tysięcy złotych, dodatek stanowiła wiklinowa torba od tego samego duetu projektantów za 4,5 tysiąca.

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze