17.9 C
Warszawa
czwartek, 26 maja, 2022

Nowa atrakcja w Nowym Jorku! Zapiera dech w piersiach… [WIDEO]

Zobacz koniecznie

W Nowym Jorku na Times Square pojawiła się nowa atrakcja turystyczna. Ten widok jest niebywały i bez wątpienia dostarczy odwiedzającym od groma emocji. 

 

Producent koncertów AMPM Entertainment Concepts, zamieścił na nowojorskich ulicach niebywałą atrakcję. Wielu turystów od dziś może skorzystać z Diabelskiego młyna! Liczy on 11 kondygnacji co daje wysokość 33,5 metra. Obiekt mieści się między 47 a 48 ulicą.

 

Vito Bruno, który pełni funkcję prezesa  AMPM, podczas rozmowy z 1010 WINS zachęcał: „Możesz zobaczyć Times Square w Nowym Jorku, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś. Doznasz najwspanialszego doświadczenia, na najwspanialszej ulicy, w najwspanialszym mieście na świecie. To będzie niewiarygodne”. Bez wątpienia ta zachęta jest kusząca, tym bardziej że atrakcja ma być czynna tylko do 12 września.

 

Jeden bilet to dla dorosłej osoby koszt 20 dolarów, dla dzieci zaś wynosi 15. Czas przejazdu trwa 20 minut. Dostęp do atrakcji bez kolejki kosztuje 35 dolarów. Bilety dostępne są zarówno na miejscu jak i na stronie internetowej.

 

ZOBACZ TAKŻE: Bem ostro o Janie Pawle II. „Życie poczęte” wymysłem papieża?

 

 

 

 

Źródła:

rmf24.pl

Foto & Wideo: YouTube – Eyewitness News ABC7NY

 

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze