6.4 C
Warszawa
piątek, 30 września, 2022

Pamiętajcie Pietrka z Ranczo? Trudno go teraz poznać!

Zobacz koniecznie

Piotr Pręgowski, to znany polski aktor. Ogromną popularność przyniosła mu rola „Pietrka” w serialu „Ranczo”. Po zakończeniu emisji produkcji, aktor rzadko pojawia się na ekranie. Teraz opublikowano zdjęcie – wszyscy zauważyli zmianę w wyglądzie.

Aktor Piotr Pręgowski na ekranie zaczął pojawiać się już pod koniec lat 70. Wystąpił w produkcjach takich jak „Barwy ochronne”, „Miś” czy „Zmiennicy”. Pozostaje w związku z aktorką Edytą Kuryło już od ponad 40 lat.

Para dość rzadko pokazywała się w mediach. Wszystko to 2006 roku, kiedy zaczęła się emisja serialu „Ranczo”. Pręgowski wcielił się tam w rolę „Pietrka” a jego żona zagrała dyrektorkę szkoły Wiesławę Oleś. Po zakończeniu emisji Pręgowski niemal zniknął z ekranu. Teraz opublikowano zdjęcie.

-W słonecznikach i kapuście gramy z Piotrkiem Pręgowskim. I takie plenery, bardzo sobie chwalimy. Pozdrawiamy serdecznie wszystkich miłośników słoneczników. W sierpniu, październiku gramy… Powiem krótko… ciepło, aż mi włosy na głowie stanęły, ale i tak mam lepiej, bo Pręgol w puchówce gra” – napisała Joanna Kurowska, publikując selfie z Pręgowskim.

Piotr Pręgowski z Joanną Kurowską

Obserwujący nie kryli zadowolenia z faktu, że znowu zobaczą swoich ulubieńców na ekranie. Wielu zwróciło jednak uwagę na inny wygląd Pręgowskiego – dłuższe włosy. Aktor zmienił nieco swój wizerunek.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze