-1 C
Warszawa
czwartek, 7 grudnia, 2023

Perła Dubaju nie ma kanalizacji?! Polski youtuber obala mity rozpowszechnione przez portal grupy Onet

Zobacz koniecznie

Burdż Chalifa nie jest podłączone do kanalizacji i codziennie z „Perły Dubaju” wywozi się 15 ton ścieków ciężarówkami? Paweł Gołdych nagrał odpowiedź na filmik youtubera Adama Somethinga.

Ostatnie lata to duży wzrost popularności idei smart, zarówno w domach jak i całych miastach. Jak donosi portal noizz „Dubaj jest przeciwieństwem tej idei”. Zdanie wysnuto na podstawie filmiku Adama Somethingac który twierdzi, że „Dubaj to parodia XXI wieku”. Czy portal należący do grupy Onet w ogóle zweryfikował prawdziwość jego tez? Wydaje się, że ten krok mógł zostać pominięty.

Dubaj przed odkryciem złóż ropy był osadą rybacką. Jeszcze w latach 90. XX wieku trudno było tu szukać szklanych wieżowców. Po odkryciu złóż ropy rozpoczął się boom budowlany i inwestycyjny. Dziś Dubaj czerpie zyski nie tylko z ropy, ale przede wszystkim z innych gałęzi, jak choćby prężnie rozwijająca się turystyka. Czy jest idealnym miejscem do życia? Na pewno nie, jednakże powielanie niesprawdzonych i fałszywych informacji także nie ma sensu. Obejrzyjcie wideo nagrane przez Pawła Gołdycha

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze