18.8 C
Warszawa
poniedziałek, 15 lipca, 2024

PRZYMUS szczepień?! Minister nie pozostawia ZŁUDZEŃ

Zobacz koniecznie

Czy już niedługo czeka nas przymus szczepień? Minister Zdrowia – Adam Niedzielski w rozmowie z PAP wypowiedział się na ten temat. 

Od jakiegoś czasu bardzo często porusza się temat szczepionek. Czy już niedługo obejmie nas przymus szczepień? Minister Zdrowia – Adam Niedzielski w rozmowie z Polską Agencją Prasową zdradził kogo najprawdopodobniej obejmie.

Przymus szczepień? Minister nie pozostawia złudzeń

Od niedawna rząd polski zachęca wszystkich Polaków, aby jak najszybciej to możliwe przyjęli dawkę szczepionki przeciw COVID-19. Coraz częściej jednak wśród opinii publicznej mówi się na temat przymusu szczepień. Minister Zdrowia – Adam Niedzielski w rozmowie z PAP zdradził kogo najprawdopodobniej obejmie przymus szczepień. Jak się okazuje na początek będą to medycy.

„Powoli docieramy do punktu, gdzie trzeba zacząć o obowiązku szczepień myśleć. W pierwszej kolejności dotyczyłby on personelu medycznego. Za tym odpowiadają się nie tylko lekarze, ale i pacjenci”

-powiedział Minister Zdrowia.

To jednak nie wszystko. Minister podał listę osób, które znajdują się na liście grup priorytetowych. Są to: medycy, seniorzy, nauczyciele oraz służby mundurowe.

Dodał jednak, że obowiązek szczepień to nie to samo co przymus, jednakże wszystko to zależeć będzie od sytuacji epidemicznej w kraju. Zaznaczył, że aktualnie należy wykorzystać środki miękkiej perswazji oraz zachęty.

Jaka jest Wasza opinia na ten temat? Myślicie, że już niedługo przymus szczepień obejmie także inne grupy społeczne?

ZOBACZ TAKŻE: Andruszkiewicz ogłosił patronkę dworca PKP w Białymstoku. To Danuta Siedzikówna “Inka”! [WIDEO]

ZOBACZ TAKŻE: Szkło kontaktowe przerwane! POŻAR w siedzibie TVN!

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze