32.3 C
Warszawa
poniedziałek, 22 lipca, 2024

SZOK! Eksplodował autobus z pasażerami! Nie obyło się bez ofiar… [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Eksplozje autobusów nie należą do często spotykanych zjawisk na drodze. Do takiego tragicznego wydarzenia doszło jednak  w czwartek w samym centrum Woroneża na terenie Rosji. 

 

 

Czwartkowy wieczór w Rosji z pewnością nie należał do szczęśliwych. W pewnym momencie z niewiadomych przyczyn pojazd eksplodował. W środku znajdowało się 35 osób. Nagranie z przerażającego incydentu trafiło do Sieci.

 

 

 

 

Przyczyny eksplozji są obecnie badane. Pierwszą teoria, to wybuch butli gazowej, jednak szybko została ona obalona, ponieważ pojazd poruszał się za pomocą oleju napędowego. W wyniku wybuchu zmarła jedna kobieta, która straciła nogi. 18 osób zostało rannych, z czego 3 z nich znajdują się w ciężkim stanie. Jak podają źródła, na terenie pojazdu znajdowały się tylko osoby dorosłe. Kierowca autobusu całe zajście podsumowuje krótko: „Zdążyłem ruszyć, a tu głośny wybuch i pełno dymu. Poleciało szkło i nic więcej nie pamiętam”. 

 

 

Sprawa trafiła do prokuratury, która zajmie się dalszym badaniem przyczyn incydentu. W mieście zarządzono kontrole wszystkich pojazdów.

 

 

Źródła:

o2.pl

Foto & Wideo: Twitter – Vladimir Soloviev

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze