20.2 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024

SZOK! Kierowca przeskoczył rondo. Konsekwencje są poważne…. [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Oczywistością jest, że sytuacja na drodze często bywa bardzo nieprzewidywalna. Świadczy o tym między innymi filmik, który trafił do Internetu. Pewien kierowca mercedesa dosłownie przeleciał nad jednym z rond w miejscowości Nowa Sól ( woj. Lubuskie).

 

 

Nietypowe zdarzenie, które zarejestrowały pobliskie kamery, miało miejsce w poniedziałek przy ulicy Dolnośląskiej w Nowej Soli. Na dostępnym nagraniu możemy dostrzec jak jeden z samochodów wjeżdża na rondo z zawrotną prędkością, po czym uderza w nasyp, by następnie wzbić się w powietrze i przeskoczyć nad rondem kilka dobrych metrów.

 

 

 

Za kierownicą pojazdu siedział 34-letni mężczyzna. Badania wykazały, że w czasie prowadzenia pojazdu był trzeźwy. Nie doznał on także, żadnych poważnych obrażeń. Mieszkaniec powiatu nowosolskiego, odpowiedzialny za całe zdarzenie obwinia niesprawny układ hamulcowy. Mężczyzna otrzymał mandat w wysokości 220 złotych oraz odebrano mu dowód rejestracyjny.

 

Rzecznik lubuskiej policji Marcin Maludy zaznaczył, że pojazd nie miał ważnych badań technicznych, a cała sprawa trafiła do prokuratury.

 

 

Źródła:

rmf24.pl

Foto & Wideo: YouTube – Captain Teemo

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze