-3.8 C
Warszawa
sobota, 9 grudnia, 2023

SZOKUJĄCA wizja Jackowskiego! Ma dla Polaków NIEPOKOJĄCE wieści

Zobacz koniecznie

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych jasnowidzów w Polsce. Teraz jego wizja zszokowała wszystkich.

Wizja Jackowskiego może zszokować wielu. Chodzi w niej bowiem o Polaków oraz aktualną epidemię koronawirusa. Przeczytaj koniecznie! 

Szokująca wizja Jackowskiego! Ma dla Polaków złe wieści

Krzysztof Jackowski od jakiegoś czasu wypowiada się co może spotkać Polaków w czasie pandemii. Tym razem stwierdził, że czeka nas nawet zakaz wychodzenia z domów.

Jeżeli chodzi o nasz kraj, to wydawać by się mogło, że lżej to będziemy przechodzić, tę czwartą falę, ale powiem Wam, że to była zabawa – obostrzenia, lockdowny – to było błahe w odniesieniu do tego, co będzie teraz. Będzie zaostrzony rygor, dyscyplina, bardzo restrykcyjne wymogi, w stosunku do wielu z nas. Ja mam wrażenie, że dojdzie do takiej sytuacji, że wojsko i policja będą miały większe prawa. Będzie się wymagało od nich większej konkretności i da się im ku temu prawa. To będzie wyglądało na początku, że chodzi o czwartą falę, ale mam odczucie, że potem przyjdzie inne zagrożenie – z tego, co będzie się działo na świecie. Nie będę ukrywał, że cały czas uważam, że to, co się dzieje od tamtego roku, kiedyś historia nazwie konfliktem. Tkwiąc w nim, jeszcze tego nie zauważamy, choć coraz więcej ludzi zaczyna mówić o tym, że jest na świecie cos nie tak<span;>”

powiedział jasnowidz.

Jak się okazuje to nie koniec wypowiedzi.

Będą poważne, wybiórcze restrykcje i będzie w tym uczestniczyć policja i wojsko. Będą mieli większe możliwości działania. Poczujemy się jak w kraju niedemokratycznym. Będzie to wyglądało inaczej niż dotychczas, przez te półtora roku. Na pewno jest przygotowywany dziwny rząd w Polsce. W pewnym momencie obecna władza pozbędzie się władzy. Jest przygotowany rząd, który nie będzie się wywodził z obecnej władzy. Nie będą to ludzie z polityki. Bardzo dziwne. Wojska będą mobilizowane i wtedy zaczną być przydziały – nie wiem czy żywnościowe, czy lekowe – czy jedne i drugie. Ale stanie się coś, co spowoduje niedobory

-dodaje.

W okresie jesieni i zimy będzie zakaz wychodzenia w nocy bez powodu. Będzie dużo zakazów. W moim odczuciu szkoły będą pozamykane. Ale to będzie już całkiem coś innego, jak było przez półtora roku
-zaznaczył. 

Co o tym sądzicie?

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze