16.2 C
Warszawa
wtorek, 27 lutego, 2024

TEN znany produkt wycofano ze sprzedaży! Sprawdź, czy nie masz go w domu

Zobacz koniecznie

Ten znany produkt właśnie wycofany został ze sprzedaży w Biedronce. Sprawdź koniecznie, czy nie masz go w domu! 

Od czasu do czasu dowiadujemy się, że jakiś znany produkt zostaje wycofywany ze sklepu. Tak było i tym razem. W Biedronce wycofany został ten znany produkt. Zobacz koniecznie, o który chodzi i czy nie masz go w domu.

Ten znany produkt wycofany ze sprzedaży. Sprawdź!

Ze sprzedaży zniknęło właśnie popularne piwo. Decyzję tę podjęła spółka Carlsberg Polska. Co dokładnie się stało? Jak się okazało problemem była pomyłka podczas etykietowania towaru.

Według portalu Goniec.pl ze sklepów znikają m.in. „piwa Carlsberg w butelkach o pojemności 500 ml. Dotyczy to produktów pochodzących z partii: LPL03L/215 (data ważności: 30.04.22 10:14), LPL03L/215 (data ważności: 30.04.22 10:15) oraz LPL03L/215 (data ważności: 30.04.22 10:16).”

Na piwie pojawiło się niewłaściwe oznakowanie etykietą główną, która przeznaczona jest dla napojów bezalkoholowych (Carlsberg 0%). Oznaczenia powinny znajdować się na butelce z zawartością alkoholu (Carlsberg Lager).

Spółka przeprosiła już za tę pomyłkę.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, które może spowodować zaistniała sytuacja – poinformowała spółka Carlsberg Polska sp. z o.o.

Zaapelowano także do klientów, którzy kupili piwo z błędem, aby jak najszybciej skontaktowali się z infolinią Carlsberg Polska pod numerem telefonu 801 888 333 (koszt połączenia zgodnie z taryfą operatora). Wtedy też piwo zostanie wymienione lub zwrócone. Wadliwy produkt będzie można zwrócić także w tym sklepie, w którym został zakupiony.

ZOBACZ TAKŻE: Kolejna dawka szczepionki?! Pojawiło się SZOKUJĄCE stanowisko WHO

ZOBACZ TAKŻE: Została nagrodą taliba. Piekło 14-latki. „Kazał jej stanąć na jednej nodze i…”

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze