-0.3 C
Warszawa
czwartek, 7 grudnia, 2023

To naprawdę one! Posłanki Lewicy tańczą na Tik-Toku. Czy o to chodziło ich wyborcom?! [VIDEO]

Zobacz koniecznie

Tegoroczny „sezon ogórkowy” w polityce – zarówno krajowej jak i międzynarodowej – do nudnych nie należy. Można wręcz powiedzieć, że dzieje się wiele, a sporo spraw to fundamentalne kwestie dla naszego państwa. Tymczasem posłanki Lewicy… tańczą.

Pląsanie na Tik-Toku to forma reklamy wakacyjnej trasy Lewicy. W krótkim filmiku widzimy Beatę Maciejewską (opublikowała nagranie), Joannę Scheuring-Wielgus i przyglądającego się im Łukasza Rydzika (asystenta europosła Roberta Biedronia). Wszystko okraszone podkładem muzycznym.

Wbrew pierwszym refleksjom nagranie nie jest internetowym żartem czy fejkiem, a parlamentarzystki Rzeczypospolitej Polskiej faktycznie podrygują w rytm niezbyt wyszukanego utworu na portalu dla młodzieży.

Ktoś może się oburzyć, że za sprawą takich działań marketingowych powaga mandatu poselskiego w Polsce cierpi. Warto jednak sobie uzmysłowić, że każda chwila wykorzystana przez lewicowych polityków na coś innego niż praca parlamentarna to olbrzymia korzyść dla kraju. Nie propagują bowiem wtedy swoich absurdalnych ideałów. Niech więc posłanki tańczą ile sił w nogach – szczególnie, że ruch to zdrowie!

Oto nagranie owych lewicowych pląsów:

@beata_maciejewska

@joannascheuringwielgus @461posel @__lewica #PolityczkiLewicy #PosłankiLewicy #ZrobimyToLepiej

♬ original sound – Johnny Sibilly

Źródło: TikTok / wPolityce.pl

Fot.: tiktok.com/@beata_maciejewska (rzuty ekranu)

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze