13 C
Warszawa
wtorek, 27 lutego, 2024

To w tym momencie zginął Bartek S?! Nowe nagranie już w sieci

Zobacz koniecznie

Śmierć 34-letniego Bartosza S. Z Lubina wstrząsnęła Polską. Ujawniono przerażające nagranie.

Pełnomocnicy rodziny zmarłego zdecydowali się ujawnić w czwartek nowy materiał wideo z zatrzymania Bartosza S. Na jednym z ujęć widać , jakby jeden z funkcjonariuszy klęczał zatrzymanemu na szyi lub głowie.

Już dwa tygodnie minęły od momentu zatrzymania i śmierci 34-letniego Bartosza S. W czwartek pełnomocnicy rodziny zmarłego ujawnili na konferencji prasowej nowe nagranie. Widać na nim szarpaninę policjantów z odurzonym narkotykami mężczyzną.

Śmierć 34-letniego Bartka z Lubina. Nowe nagranie

Na półtoraminutowym materiale wideo przy dużym zbliżeniu wydaje się, jakby jeden z funkcjonariuszy przyciskał do ziemi szyję albo głowę 34-latka. – W tym momencie najprawdopodobniej Bartek stracił życie – powiedział mecenas Wojciech Kasprzyk, cytowany przez „Gazetę Wyborczą”.

-Zobaczycie państwo, że Bartek traci przytomność, jest bezwładny, policjanci łapią za głowę niczym piłkę do grania, uderzają, głowa cała aż się odbija od ręki – dodał pełnomocnik rodziny.

Apel do policjantów ws. Bartosza S. z Lubina

Podczas konferencji mecenas Kasprzyk wystosował apel do policjantów, by ci „przemyśleli to, co zeznawali na pierwszych przesłuchaniach”.  Tym samym dał sygnał, że nagrania przedstawiają coś innego niż wynika z zeznań policjantów.

-Niech się z nami skontaktują. To młode osoby, poniżej 25 roku życia. To, co zeznali, w naszej ocenie może im utrudnić życie w przyszłości – dodał prawnik.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze