13.4 C
Warszawa
piątek, 2 czerwca, 2023

ZASKAKUJĄCY sondaż! Wzrost poparcia dla tej partii

Zobacz koniecznie

W Internecie właśnie pojawił się nowy, zaskakujący sondaż. Zobacz, która partia wciąż jest liderem. 

Co jakiś czas w sieci możemy oglądać różnego rodzaju sondaże. Tym razem pojawił się zaskakujący sondaż pracowni Social Changes. Jak się okazuje PiS wciąż rośnie w siłę, a lekki wzrost poparcia odnotowała Platformowa Obywatelska. Zobacz wszystkie wyniki!

Zaskakujący sondaż. Wzrost poparcia dla tej partii

Jak wynika z sondażu przeprowadzonego dla pracowni Social Changes gdyby wybory odbyły się teraz Prawo i Sprawiedliwość (PiS) wciąż cieszyłoby się największym poparciem. W tym sondażu PiS uzyskałby 34% poparcia.

Na drugim miejscu znalazłaby się Platforma Obywatelska, która uzyskałaby 26% poparcia. Na trzecim miejscu pojawiłby się Ruch Szymona Hołowni z poparciem 17%. Ugrupowanie te zanotowałoby spory spadek, który wyniósł nawet kilka punktów procentowych. Na kolejnych miejscach znalazłaby się Lewica oraz Konfederacja. Na obie te partie zagłosowałoby 8% badanych. Do sejmu nie dostałoby się ugrupowanie Pawła Kukiza, a także Polskie Stronnictwo Ludowe (PSL). Pomimo, że Kukiz’15 zanotowało wzrost poparcia mogłoby liczyć jedynie na 4% głosów. Z kolei Polskie Stronnictwo Ludowe (PSL) poparłoby zaledwie 2% badanych.

Badanie to zostało przeprowadzone przez pracownię Social Changes w dniach: 6-9 sierpnia. Wzięło w nim udział ponad 1000 osób. Jak informuje Polskie Radio „zostało zrealizowane CAWI na ogólnopolskiej, reprezentatywnej (pod względem: płci, wieku, wielkości miejsca zamieszkania) próbie Polaków.”

Jeśli wybory odbyłyby się dziś, na które ugrupowanie polityczne byście zagłosowali?

ZOBACZ TAKŻE: Nasza Klasa znika z sieci na zawsze. Kończy się pewna era

ZOBACZ TAKŻE: Duda strategicznym geniuszem. Wielki sukces Polski – piszą o nas na łamach światowych gazet!

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze