20 C
Warszawa
środa, 19 czerwca, 2024

1 listopada cmentarze będą ZAMKNIĘTE? Te słowa nie pozostawiają złudzeń!

Zobacz koniecznie

Od jakiegoś czasu coraz częściej mówi się o wprowadzeniu w Polsce nowych obostrzeń. Czy, więc 1 listopada cmentarze będą zamknięte? Te słowa nie pozostawiają złudzeń.

Od czasu trwania pandemii koronawirusa w Polsce i na świecie wprowadzane są różnego rodzaju restrykcje. Teraz, gdy zbliża się czwarta fala pandemii wielu zastanawia się czy 1 listopada cmentarze zostaną zamknięte. Jak na razie oficjalnego komunikatu nie ma, natomiast eksperci nie pozostawiają żadnych złudzeń.

1 listopada cmentarze będą zamknięte? Te słowa nie pozostawiają złudzeń

Od pewnego czasu bardzo dużo mówi się na temat czwartej fali koronawirusa. Według wielu lekarzy kolejna fala nastąpi na przełomie października i listopada.

Tegoroczny listopad może być podobny do tego sprzed roku, przy czym pewne obostrzenia będą zjawiskami bardziej regionalnymi

-powiedział były wiceminister zdrowia profesor Marcin Czech.

Spora ilość ekspertów uważa, że rząd może zakazać wstępu na cmentarze w Święto Wszystkich Zmarłych w tych powiatach, gdzie osób zaszczepionych jest najmniej.

Nie wykluczałbym scenariusza, w którym w tym samym województwie będą powiaty, w których cmentarze będą otwarte, a w sąsiednich powiatach nie, tak jak było rok temu

-dodał prof. Czech.

Podobnego zdania jest również profesor Adam Antczak, który uważa, że nie będzie obostrzeń ogólnopolskich, a jedynie pojawią się lokalnie.

A jaka jest Wasza opinia na ten temat? Myślicie, że obostrzenia pojawią się tylko lokalnie?

ZOBACZ TAKŻE: PILNE! Wybory w Niemczech. Znamy wyniki exit poll

ZOBACZ TAKŻE: TEN znany produkt wycofano ze sprzedaży! Sprawdź, czy nie masz go w domu

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze