19.7 C
Warszawa
sobota, 22 czerwca, 2024

Beata K. prowadziła pod wpływem alkoholu. Na JAW wychodzą kolejne fakty!

Zobacz koniecznie

Wczoraj w mediach pojawiła się informacja, że znana wokalistka Beata K. prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. Teraz na jaw wychodzą kolejne, szokujące fakty! Przeczytaj koniecznie!

Wczoraj opinię publiczną zszokowała informacja o alkoholowym skandalu z udziałem znanej z zespołu Bajm piosenkarki, która prowadziła samochód pod wpływem alkoholu i została zatrzymana przez policję. Beata K. przyznała się do winy. Teraz na jaw wychodzą kolejne fakty.

Beata K. prowadziła pod wpływem alkoholu. Na jaw wychodzą nowe fakty

1 września 2021 roku policja zatrzymała kierującą BMW. Poruszała się „zygzakiem.” Jak się później okazało była to znana piosenkarka Beata K. Według badań miała prawie 2 promile alkoholu we krwi. Usłyszała już zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Sama zainteresowana przyznała się do winy, a także opublikowała oświadczenie, w którym przeprosiła za zaistniałą sytuację.

Kochani, przepraszam wszystkich. Wiem, że was zawiodłam. Z całego serca żałuję tego, co się wczoraj wydarzyło. Bardzo się tego wstydzę. Wiem, że muszę ponieść konsekwencje tego, co się stało. Jestem na to gotowa. Beata

-taką treść możemy przeczytać w oświadczeniu.

Fakt opublikował też zdjęcia Beaty K., podczas skandalu alkoholowego. To jednak nie wszystko. Ujawniono też więcej informacji związanych z całym zdarzeniem. Według tabloidu piosenkarka podczas kontroli była bardzo spokojna i robiła wszystko, o co prosili ją policjanci.

Podczas kontroli piosenkarka miała nie sprawiać problemów i była spokojna. Wykonywała polecenia policjantów i poddała się badaniu alkometrem
– 
możemy przeczytać w Fakcie.

Co ciekawe gwiazda bez problemu zgodziła się na przebadanie alkomatem, nie raz, ale nawet dwukrotnie.

ZOBACZ TAKŻE: Brazylia: napad jak z filmu lub gry! Bandyci wykorzystali najnowszą technologię. Nie żyją 3 osoby

ZOBACZ TAKŻE: UJAWNIONO film z Talibami! Trudno uwierzyć CO robią (WIDEO)

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze