20.9 C
Warszawa
czwartek, 16 maja, 2024

Miał za cel wyłudzić odszkodowanie. Zapomniał o kamerce w samochodzie… [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Oszustów i kombinatorów nie brakuje na całym świecie. Czasami jednak kłamstwo i chciwość nie popłacają. Dowodzi temu doskonale niżej przedstawiona sytuacja. 

 

47-letni Arthur Bates Jr jest mężczyzną z Luizjany, który we wtorek zgłosił się na komisariat policji, w celu złożenia skargi. Jak sam uważał został ciężko ranny w wypadku samochodowym. Według zeznań 47-latka w zeszłym tygodniu na jednej ze stacji benzynowych miał zostać potrącony przez kierowcę Tesli, który po całym zajściu miał uciec z miejsca zdarzenia. Prawda jest jednak zupełnie inna…

 

Funkcjonariusze policji szybko schwytali podejrzanego kierowcę Tesli, który zarzekał, że mężczyzna sam wskoczył mu pod koła. Prawdę ujawniło nagranie z kamerki samochodowej, na którym jesteśmy świadkami rzeczywistego przebiegu wydarzeń. Zobaczcie sami!

 

 

 

47-latek po przedstawieniu nagrania kierowcy zeznał, że całą sytuację wymyślił, prawdopodobnie w celu nieetycznego zdobycia pieniędzy. Mężczyzna obecnie znajduje się w areszcie i postawiono mu zarzut fałszywych zeznań, oraz próby wyłudzenia odszkodowania. Za wymienione wykroczenia grozi mu 6 miesięcy więzienia i 500 dolarów grzywny.

 

Źródła:

o2.pl

Wideo & Foto.: YouTube – 6abc Philadelphia

 

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze