17.4 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024

Nieprawdopodobne słowa WHO nt. szczepień. Jaka ZMIANA!

Zobacz koniecznie

W sieci pojawiły się nieprawdopodobne słowa Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) nt. szczepień. Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał! Co za zmiana!

Od jakiegoś czasu bardzo głośno jest nt. szczepionek. Na ich temat wypowiadają się różnego rodzaju organizacje czy politycy. Teraz pojawiły się nieprawdopodobne słowa Światowej Organizacji Zdrowia. Ciekawe, co skłoniło WHO do takiej zmiany!

Nieprawdopodobne słowa WHO nt. szczepień. Jaka zmiana! 

Nie tak dawno bo w maju 2021 roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) wypowiedziała się na temat szczepień twierdząc, że pandemia nie minie dopóki nie zaszczepimy co najmniej 70 procent populacji.

Pandemia zakończy się, gdy zaszczepimy minimum 70 proc. populacji 

-powiedział dr Hans Kluge – dyrektor WHO w Europie.

Po kilku miesiącach jego opinia nt. szczepionek i pandemii jest już zupełnie inna. Stwierdził bowiem, że szczepionki przeciw COVID-19 nie są w stanie zakończyć pandemii.

Szczepionki przeciwko COVID-19 nie zakończą pandemii koronawirusa. Światowi przywódcy powinni myśleć o zmianie strategii, by poradzić sobie z wirusem w dłuższej perspektywie

-zaznaczył dr Kluge.

To jednak nie koniec jego wypowiedzi.

Wszystko prowadzi do konkluzji, że celem szczepienia jest zapobieganie poważniejszemu przebiegowi choroby oraz zgonom. COVID-19 jednak z nami pozostanie, będzie mutował, tak jak grypa, więc powinniśmy zastanowić się, jak stopniowo przekształcać naszą strategię szczepień do endemicznej transmisji wirusa

– stwierdził.

Spodziewaliście się takiej nagłej zmiany stanowiska?

ZOBACZ TAKŻE: PRZERAŻAJĄCE nagranie z Katowic. Co się tam dzieje! [WIDEO]

ZOBACZ TAKŻE: Kontrowersyjna decyzja Twittera. Talibowie mniej szkodliwi od Donalda Trumpa?

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze