24 C
Warszawa
środa, 19 czerwca, 2024

Prawdziwy przełom. Okulary z dostępem do Sieci!

Zobacz koniecznie

Technologia z roku na rok idzie szturmem do przodu. Facebook wraz z popularną marką okularów Ray-Ban  podzieliły się w Internecie nowym gadżetem, który posiada wiele unikalnych i innowacyjnych funkcji. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Używasz go w kuchni, a on wywołuje raka piersi i prostatę. Sprawdź o czym mowa!

 

Nowe okulary dadzą Ci wiele niesamowitych możliwości. Dzięki wgranym mechanizmom inteligentnego urządzenia, każdy z użytkowników będzie mógł za pomocą sprzętu posłuchać muzyki, zrobić zdjęcie, nagrać filmik czy zadzwonić.

 

Okulary Ray-Ban Stories mogą odbierać komendy głosowe, a w swojej konstrukcji mają wbudowany mikrofon. Wraz z umieszczoną wewnątrz oprawką technologii mogą bez większych problemów łączyć się bezprzewodowo z aplikacją Facebook View.

 

Fabio Borsoi, dyrektor ds. badań i projektowania EssilorLuxottica, producenta Ray-Ban informuje konsumentów:„Wzięliśmy nasze okulary Wayfarer z 1952 i przeprojektowaliśmy je, wciskając tam nieco niezłej technologii” 

 

 

 

Innowacyjny gadżet obecnie można zakupić na terenie: Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Australii, Kanady oraz Irlandii. Cena gadżetu wraz z ładowarką w formie etui kosztuje 299 dolarów.

 

Źródła:

rmf24.pl

Foto & Wideo: YouTube – Ray-Ban Films

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze