21.3 C
Warszawa
środa, 19 czerwca, 2024

SKANDALICZNE słowa komisarza UE! „Chcemy wywrzeć na polski rząd presję”

Zobacz koniecznie

Komisja Europejska aktualnie wystąpiła z wnioskiem do Trybunału Sprawiedliwości UE o nałożenie kary na Polskę. „Chcemy wywrzeć na polski rząd presję” – mówi z kolei komisarz UE. 

Komisja Europejska chce, aby na Polskę nałożono karę. Wszystko przez niewykonanie wyroku TSUE z 14 lipca, w którym Polska miałaby zawiesić działalność Izby Dyscyplinarnej SN. Według komisarza Unii Europejskiej celem jest wywarcie na rząd polski presji.

Skandaliczne słowa komisarza UE! „Chcemy wywrzeć na polski rząd presję”

Komisarz Unii Europejskiej w rozmowie z Polsat News wypowiedział się nt. kar, które zostaną nałożone na Polskę. Powiedział, iż chce aby były one wyższe niż zwykle, ponieważ tylko w ten sposób może wywrzeć presję na polskim rządzie.

Kary za wycinkę Puszczy Białowieskiej wynosiły 100 tys. euro za dzień. Chcemy, by tym razem były jeszcze wyższe, by wywarły na polski rząd prawdziwą presję

-powiedział unijny komisarz ds. sprawiedliwości Didier Reynders.

To jednak nie wszystko.

Dzisiejsze decyzje podjęliśmy, bo uważamy, że nie ma rzeczywistych intencji wypełnienia wyroków TSUE ze strony polskich władz (…). Oczekujemy w związku z tym pozytywnych zmian w niezależności sądownictwa w Polsce

-dodał.

Chce też, aby kary na Polskę wynosiły więcej niż 100 tysięcy euro na dobę. Podobna kara groziła Polsce jakiś czas temu kiedy to wyrażono zgodę na wycinkę Puszczy Białowieskiej.

Co sądzicie na temat słów komisarza UE?

ZOBACZ TAKŻE: Bliźnięta syjamskie zostały rozdzielone. Ta operacja to nieprawdopodobny sukces! [WIDEO]

ZOBACZ TAKŻE: NIEPOKOJĄCE badania ws. szczepionek! To może SZOKOWAĆ!

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze