17.4 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024

SZOKUJĄCE badania ws. szczepionek. To PRZEŁOM!

Zobacz koniecznie

Właśnie opublikowano najnowsze, szokujące badania ws. szczepionek. To może być przełom! Przeczytaj koniecznie co zbadano. 

Od jakiegoś czasu na całym świecie bardzo głośno jest na temat szczepionek. W Internecie pojawiają się zarówno pozytywne informacje na ten temat jak i negatywne. Jak się okazuje teraz opublikowano zupełnie nowe, szokujące badania ws. szczepionek. To przełom!

Szokujące badania ws. szczepionek. To przełom!

Ostatnio przeprowadzono kolejne badania ws. szczepionek. Tym razem przeprowadzone zostały przez naukowców z University of Florida, którzy twierdzą, że przeciwciała ze szczepionek na koronawirusa, znajdują się również w mleku matki. Jest to bardzo istotne jeśli chodzi o noworodków, które nie są w stanie przyjąć jeszcze szczepionki.

Pomyśl o mleku matki jak o skrzynce pełnej różnych narzędzi, które pomagają przygotować niemowlę do życia. Szczepienia dodają kolejne narzędzie do tego zestawu, które może być szczególnie dobre w zapobieganiu Covid-19 

-taką informację podał jeden z autorów badań –  dr Josef Neu, profesor na wydziale pediatrii.

Kiedy przeprowadzono badanie? 

Badanie przeprowadzone zostało pomiędzy grudniem 2020, a marcem 2021. Ta data nie jest bowiem przypadkowa, gdyż w tym właśnie czasie wprowadzano szczepionki Pfizera oraz Moderny.

Co zaobserwowano podczas przeprowadzonego badania? 

Na ten temat wypowiedziała się inna osoba, która brała udział w badaniu.

„Zaobserwowaliśmy silną odpowiedź przeciwciał we krwi i mleku matki po drugiej dawce – około stukrotny wzrost w porównaniu z poziomem przed szczepieniem”

-dodała z kolei doktorantka i współautorka Lauren Stafford.

Według informacji podanych przez ekspertów matki często szczepione są przeciwko niektórym groźnym chorobom, aby móc uchronić swoje dzieci. W/w badanie opublikowane zostało w gazecie „Breastfeeding Medicine.”

Jaka jest Wasza opinia na ten temat?

ZOBACZ TAKŻE: To już pewne! Stanowcza reakcja rządu na prowokację Łukaszenki. Mieszkańców pogranicza czekają zmiany [LISTA GMIN]

ZOBACZ TAKŻE: Kontrowersyjna decyzja Twittera. Talibowie mniej szkodliwi od Donalda Trumpa?

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze