17.4 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024

ZASKAKUJĄCE badanie ws. szczepionek! Tego NIKT się nie spodziewał

Zobacz koniecznie

Ostatnio w Internecie pojawiło się pewne zaskakujące badanie ws. szczepionek. W sieci znaleźć można wiele badań, lecz czegoś takiego jeszcze nie było. Tego nikt się nie spodziewał!

Na temat szczepień na całym świecie jest bardzo głośno. Jedni popierają szczepionki, inni są sceptycznie nastawieni. Niedawno pojawiło się zaskakujące badanie ws. szczepionek. Takiego wyniku chyba nikt się nie spodziewał. Zobacz koniecznie o co chodzi!

Zaskakujące badanie ws. szczepionek! Zobacz koniecznie

Naukowcy z Uniwersytetu Południowej Kalifornii przeprowadzili pewne badanie. Stworzyli sondaż, w którym zbadano osoby zaszczepione. Większość zaszczepionych przeciw COVID-19 stwierdziło, że zastrzyk spowodował ułatwienie ich życia i zmniejszył ich ryzyko przygnębienia. Naukowcy wysunęli, więc wniosek, z którego wynikło, że zaszczepienie przeciw COVID-19 pozytywnie wpływa na zdrowie psychiczne.

Wyniki przeprowadzonych badań przeczytać można było w czasopiśmie PLOS ONE.

Ludzie, którzy zostali zaszczepieni zauważyli u siebie mniejszy stres psychiczny, co sugeruje, że złagodzenie ryzyka zdrowotnego przekłada się na zmniejszenie stresu

-stwierdzili naukowcy. Zdanie to można było przeczytać w czasopiśmie PLOS ONE.

Z badań wynikło również, że osoby, które nie zaszczepiły się do marca 2021 roku zaobserwowały u siebie wyższy poziom lęku oraz depresji niż te, które przyjęły szczepionkę przeciw COVID-19.

Jaka jest Wasza opinia na temat takiego typu badań? Czy takie badania mogą być rzetelne?

ZOBACZ TAKŻE: Prawdziwy przełom. Okulary z dostępem do Sieci!

ZOBACZ TAKŻE: Kontrowersyjna decyzja Twittera. Talibowie mniej szkodliwi od Donalda Trumpa?

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze