21.3 C
Warszawa
poniedziałek, 20 maja, 2024

Zginęła tragicznie na trasie Rajdu Śląska. [FOTO]

Zobacz koniecznie

Jak poinformował portal rmf24.pl dziś przed południem na trasie Rajdu Śląska doszło do śmiertelnego wypadku. Pilotka poruszająca się jednym z aut, wraz z kierowcą, w pewnym momencie wypadła z jezdni i uderzyła w drzewo. Kobieta poniosła śmierć na miejscu. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Ta kaczka zrobiła furorę w Internecie. Potrafi naśladować ludzką mowę! [WIDEO]

 

Nikt nie przypuszczał, że dziś w miejscowości Chybie koła Cieszyna dojdzie do śmiertelnego wypadku. Podczas jazdy, samochód wypadł z jezdni. Kobieta, która była żoną kierowcy zakleszczyła się w pojeździe i zmarła na miejscu, jej partner został przewieziony do szpitala.

 

ZOBACZ TAKŻE: Franciszek o szczepionkach: „Musimy dziś znowu odnaleźć nadzieję i odbudować zaufanie do nauki”

 

 

Organizatorzy Rajdu Śląska szybko wydali ten oto komunikat:

„O godzinie 11:00 na odcinku specjalnym Chybie (powiat cieszyński) doszło do wypadku załogi numer 40, w wyniku którego śmierć na miejscu poniosła pilotka. W następstwie tego tragicznego wydarzenia komitet organizacyjny Rajdu Śląska podjął decyzję o zakończeniu zawodów.

Samochód załogi numer 40 wypadł z trasy i uderzył w ogrodzenie. Kolejna załoga już po minucie wszczęła procedurę wypadkową. Na miejscu zdarzenia niezwłocznie pojawiły się dwa zespoły ratunkowe. Kierowca w szoku został zabrany do szpitala na badania. Pilotki niestety nie udało się uratować.

Komitet organizacyjny Rajdu Śląska składa najszczersze kondolencje bliskim zmarłej zawodniczki. W tej sytuacji sportowa rywalizacja nie będzie kontynuowana, a załogi, kibice oraz osoby zaangażowane w organizację rajdu zgromadzą się przed Stadionem Śląskim, by uczcić pamięć pilotki minutą ciszy” 

 

 

 

Rajd Śląska rozpoczął się w piątek i potrwa do soboty.

 

ZOBACZ TAKŻE: Dziś jest ważna rocznica… Minęło już 20 lat! [WIDEO]

 

Źródła:

rmf24.pl

Foto & Wideo:  Twitter – Rajd Śląska

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze